• Assassins Creed 4 Black Flag

Píše se rok 1715 a Karibiku vévodí duch pirátství, jenž doslova vystavěl novou "Republiku" - jakési společenství neznající zákon, kde kvete korupce, chamtivost a násilí. A právě mezi těmito lotry a psanci je i náš hrdina; mladý bezohledný kapitán Edward Kenway. Otec jednoho z templářských vůdců Nathana Kenwaye a dědeček mladého asasína Connora. Tento pirát si svým bojem za slávu už vysloužil úctu legend kalibru Černovouse. Ovšem boj ho vtáhl do mnohem komplikovanějších záležitostí; do prastaré války mezi asasíny a templáři, právě té války, která může zničit úplně všechno. Příběh hry se bude točit kolem lodi Kavka, která se stane nejen vašim domovem, ale také smyslem vašeho života. Loď bude potřeba vybavit a budete muset sehnat její posádku. Ubisoft se tak rozhodl vsadit na populární kartu, považte, kdo z nás si nikdy nehrál na piráty?

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed 4 Black Flag

  • 241 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 241

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

7,62 High Calibre

7,62 High Calibre

7.62 je taktická akční hra, sequel Brigade E5, podobná klasickým titulům jako je Jagged AllianceTM, X-ComTM, a Silent StormTM. Profesionální žoldák pá..

168 Kč

SMITE Ultimate God Pack

SMITE Ultimate God Pack

Ultimate God Pack nezpřístupní pouze všechny bohy ve hře, ale také i všechny bohy, kteří budou teprve přidány do hry!Smite je fantasy 3rd person onlin..

589 Kč

Watch Dogs Triple Bonus DLC Pack

Watch Dogs Triple Bonus DLC Pack

Bonusový balíček obsahuje tři DLC pro tuto hru, pro aktivací je zapotřebí mít základní hru.-Balíček Club Justice:Chicago South Club převlek/vzhledDriv..

105 Kč

Zaklínač Rozšířená Edice GOG

Zaklínač Rozšířená Edice GOG

Kdo by neznal zaklínače Geralta? Vyzkoušejte si, jaké to je být v jeho kůži. Překonávejte překážky, odhalujte intriky, čiňte svá vlastní rozhodnutí a ..

173 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed 4 Black Flag

Assassins Creed 4 Black Flag

Píše se rok 1715 a Karibiku vévodí duch pirátství, jenž doslova vystavěl novou "Republiku" - jakési s..

241 Kč Cena bez DPH: 241 Kč

Platební možnosti

Imagem