• Assassins Creed American Saga
American Saga vás provede tím, jak se utvářely dějiny Nového světa. Spolu se třemi hrami ze série Assassin's Creed tak budete svědky událostí, z nichž se zrodila moderní Amerika.
Tato kolekce obsahuje:
Assassin's Creed IIIAssassin's Creed IV: Black FlagAssassin's Creed Liberation HD
Assassin's Creed III
Assassin's Creed III se odehrává na pozadí války za americkou nezávislost na konci 18. století. Představí nového hrdinu Ratohnhakétona, v jehož žilách se mísí krev mohawků a Britů. Po přijetí jména Connor se stává novým hlasem volajícím po spravedlnosti v odvěké válce asasínů s templáři. Na hráče zde čeká velkolepý příběh postavený na historických reáliích. Rozmanité lokace, díky nimž zavítáte do nezkrotné divočiny i rušných koloniálních měst. Vylepšený soubojový systém se postará o adrenalinové šarvátky s královými vojáky. Vše zaštiťuje engine AnvilNext, díky němuž se můžete těšit na dech beroucí audiovizuální zážitek.
Assassin's Creed IV Black Flag
Píše se rok 1715. Karibské oblasti vládnou piráti. Ti založili svou vlastní Republiku, kde nevládnou zákony, nýbrž všudypřítomná korupce, mamon a krutost. Jedním z těchto psanců je i mladý, bezohledný kapitán, Edward Kenway. Svým bojem za slávu si získal respekt takových legend, jako je Černovous. Avšak zároveň byl vtažen do prastaré války mezi Asasíny a Templáři. Do války, která by mohla zničit vše, co piráti vybudovali.
Jako Edward Kenway přebíráte velení lodi Kavka a je vaší povinností vzbudit strach ve všech, kdo ji spatří. Drancujte a ničte! Za nashromážděné prostředky si pak vylepšíte výzbroj, což vám poskytne výhodu při bitvách s nepřátelskými loděmi. Tato vylepšení jsou pro postup hrou velice důležitá. Útočte a naloďujte se na masivní galeony, rekrutujte námořníky do své posádky a vydejte se na velkolepé dobrodružství.
Assassin's Creed Liberation HD
Čeká vás vylepšená audiovizuální stránka, předělaná struktura misí, zajišťující lepší tempo hry a 15 úkolů navíc. Píše se rok 1765. Na severu se přiostřuje situace, která brzy zažehne boje o americkou nezávislost. Mezitím se však na jihu snaží španělské síly obsadit Louisianu. V cestě jim však stojí Aveline, smrtící asasínka, která využije všech svých zbraní a schopností k tomu, aby získala pro svůj lid a zem svobodu. Ať už likviduje své nepřátele v otevřeném boji, nebo je potichu láká do pastí, vždy dokáže do srdcí těch, kdo stojí proti ní, vnést děs a hrůzu.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed American Saga

  • 611 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 610

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD

Castlevania Lords of Shadow Mirror of Fate HD

V novém příspěvku do série, Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate, který vychází exkluzivně pro Nintendo 3DS, povstává znovu prastaré zlo a dv..

121 Kč

Dead Space 3 Witness the Truth Pack DLC

Dead Space 3 Witness the Truth Pack DLC

Dead Space 3 Witness the Truth Pack obsahuje : Witness Suit - Jedná se o Dead Space RIG oblekEvangelizer - Jedná se o jedinečnou modifik..

121 Kč

Dead Island Riptide

Dead Island Riptide

Dead Island: Riptide je pokračování úspěšné hry Dead Island od společnosti Techland.I když se podle slov tvůrce hry Techland nejedná o plnohodnotné po..

209 Kč

Watch Dogs

Watch Dogs

Open-world akční adventura pod taktovkou Ubisoft Montreal a týmu složeného z nejlepších odborníků ve sv&eacu..

176 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed American Saga

Assassins Creed American Saga

American Saga vás provede tím, jak se utvářely dějiny Nového světa. Spolu se třemi hrami ze série Assassin's Creed tak budete svědky událostí, z nichž..

611 Kč Cena bez DPH: 611 Kč

Platební možnosti

Imagem