• Assassins Creed Chronicles India
Assassins Creed Chronicles: Indie Vás vrhá do konfliktu mezi říší Sikhů a Východoindické společnosti v roce 1841. Když se na scéně objevuje mistr Řádu templářů s tajemným předmětem, který kdysi patřil řádu Assassinů, musí Arbaaz Mir zjistit proč přišel, ukrást mu ten předmět a ochránit své přátele a svou milenku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Chronicles India

  • 121 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 121

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tom Clancys Splinter Cell Conviction

Tom Clancys Splinter Cell Conviction

Smrt dcery Sáry dokázala zasáhnout i tak ostříleného agenta, jakým Sam Fisher bezesporu je.Dlouho se vyhýbal lidem a ukrýval se ve svém domě v Baltimo..

257 Kč

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Obsah ke stažení pro hru Mafia II Závodník je o rychlosti. S 2 novými rychlými hot-rody ujedete policii kdykoliv. Přidejte k tomu 2 nové sady oblečení..

121 Kč

Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez Gunslinger

Call of Juarez® Gunslinger je od prvního dolu na zlato po poslední zaplivaný saloon skutečným holdem historkám z Divokého západu. Zažijte epický příbě..

292 Kč

X-Blades

X-Blades

Kdysi dávno, v časech, které si dnes pamatují už jenom bohové, vládla vesmíru dvě mocná stvoření, která byla uctívána všemi rasami. Ale zatímco Světlý..

128 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Chronicles India

Assassins Creed Chronicles India

Assassins Creed Chronicles: Indie Vás vrhá do konfliktu mezi říší Sikhů a Východoindické společnosti v roce 1841. Když se na scéně objevuje mistr Řádu..

121 Kč Cena bez DPH: 121 Kč

Platební možnosti

Imagem