• Assassins Creed Chronicles
Assassins Creed: Chronicles nabízí tři netradiční příběhy ze světa Assassins Creed v podobě nádherné plošinovky. Každý vás zavede do jiného koutu světa, do jiného období a za jiným hrdinou. Všechny však nabídnou krásné zpracování, které jako by právě uteklo z obrazu.
ASSASSINS CREED CHRONICLES: CHINA
Staňte se svědky rozpadu říše. Setkejte se s proslulými historickými postavami a objevte velkou Čínskou říši v období dynastie Ming v 16. století. Ponořte se do krásného čínského prostředí v tradičních štětcových malbách. Hrát budete za posledního assassína čínského bratrstva, mladou Shao Jun, kterou žene pomsta.
ASSASSINS CREED CHRONICLES: INDIA
Ocitněte se v roce 1841 uprostřed třenic mezi Sikhskou říší a Východoindickou společností. Příjezdujistého templářského mistra, který chce ukrást legendární diamant Koh-i-noor, znamená pro Arbaaz Mira velkou hrozbu. Jeho láska, sultánova neteř, se ocitne v nebezpečí života. Abraaz musí jednat, aby zajistil její bezpečí, uchránil diamant pro bratrstvo, ukradl zpět záhadnou krabičku, která patřila asasínskému řádu a ohalil plány templářského mistra.
ASSASSINS CREED CHRONICLES: RUSSIA
Třetí příběh se odehrává v roce 1918 v Rusku. Nikolaj Orelov chce spolu se svou rodinou odjet, ale je potřeba, aby podnikl pro asasínský řád poslední misi: musí infiltrovat dům, ve kterém bolševici drží carovu rodinu, a ukrást artefakt, o který asasíni a templáři svádějí už celá staletí boje. Cestou se stane svědkem masakru carových dětí, ale podaří se mu zachránit princeznu Anastázii. Musí tedy uniknout templářům a zároveň ochránit artefakt i Anastázii.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Chronicles

  • 353 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 353

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Resident Evil Revelations

Resident Evil Revelations

Resident Evil Revelations je dalším dílem herní série survival hororů točící se okolo společnosti Umbrela, která vypustila virus, jenž nechává mutovat..

117 Kč

Golden Tiger Heroes of the Storm

Golden Tiger Heroes of the Storm

Zakoupením získáte vzácného mounta, kterého nelze zakoupit ingame! Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard postavy. Bud..

218 Kč

Resident Evil HD REMASTER

Resident Evil HD REMASTER

Resident Evil HD Remaster - hra která definovala žánr survival-horror je zpět! Dopřejte si remasterovanou HD verzi původního Residenta!V roce 1998 je ..

264 Kč

Battlefield 1 Revolution Edition

Battlefield 1 Revolution Edition

Revolution edice obsahuje základní hru Battlefield 1 + Battlefield 1 Premium Pass.Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války...

426 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Chronicles

Assassins Creed Chronicles

Assassins Creed: Chronicles nabízí tři netradiční příběhy ze světa Assassins Creed v podobě nádherné plošinovky. Každý vás zavede do jiného koutu svět..

353 Kč Cena bez DPH: 353 Kč

Platební možnosti

Imagem