• Assassins Creed Directors Cut Edition
Jeruzalém, léta páně 1191 - kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příběh v roli Alta?ra ibn La-Ahada. Začínajícího asasína v nově vzniklém řádu vrahů. Naplánujte útok, bez smilování udeřte a dostaňte se pryč. To je ve zkratce Assassin´s Creed. Na pozadí se rozbíhá druhý příběh, který je ovšem ten důležitější.
Mladý Desmond Miles je unesen podivnou organizací, která ho za pomoci přístroje zvaného Animus posílá do snů, kde díky genové projekci nutí Desmonda, aby znova prožíval život svého předka. Alta?r byl u konce Třetí křížové výpravy, kdy pomohl dojednat dohodu mezi Saladinem a Richardem Lví srdce. Musel zastavit Roberta de Sable a ví, kde bylo ukryto jablko. Vzácná relikviet zvaná také Pieces of Eden. A právě o to oné organizaci jde.
Jde totiž o přeživší Templáře. Zjišťujeme tak, že válka ani zdaleka neskončila. Hru mnozí přirovnávají k mixu Prince a Hitmana. Otevřený herní svět. Hrdina bude smět vylézt na jakoukoliv budovu nebo věž. Po vzoru Prince of Persia nemůže chybět ani skákání po zdech a provádění šílených akrobatických kousků, přičemž novinkou bude třeba využití koně, abyste dosáhli na jinak nepřístupná místa.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Directors Cut Edition

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Singularity

Singularity

Singularity je sci-fi akce z pohledu první osoby zasazená na tajemný ostrov známý jako Katorga-12, na kterém se v době Studené války odehrávaly ruské ..

449 Kč

STAR WARS Battlefront 2

STAR WARS Battlefront 2

Star Wars Battlefront IIDíky zcela novým vesmírným soubojům, hratelným postavám Jediů a více než 16 novým bojištím vám nyní Star Wars Battlefront II n..

241 Kč

SAW The Videogame

SAW The Videogame

Jigsaw zabil tvého partnera a teď tě má v hrsti. Drží tě totiž v opuštěném ústavu pro chorobomyslné. ..

94 Kč

The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb

The Binding of Isaac + Wrath of the Lamb

Obsahuje základní hru + DLC Wrath of the LambJednoho dne uslyší Isaacova matka ve své hlavě hlas boží, který jí navádí, zcela ve věci důkazu víry, k u..

286 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Directors Cut Edition

Assassins Creed Directors Cut Edition

Jeruzalém, léta páně 1191 - kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příb..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem