• Assassins Creed Origins
ASSASSIN'S CREED® ORIGINS JSOU NOVÝM ZAČÁTEKEMStarověký Egypt, země slávy a intrik, zmizí v bezohledném boji za moc. Odhalte temná tajemství a zapomenuté mýty, když se vrátíte k jednomu zakládajícímu okamžiku: Počátky zabijáckého bratrství.KRAJINA k objevováníProjděte Nil, odhalte tajemství pyramid nebo se utkejte s nebezpečnými starodávnými frakcemi a divokými zvířaty, když prozkoumáváte tuto obrovskou a nepředvídatelnou zemi.NOVÝ PŘÍBĚH Zapojte se do mnoha úkolů a překročte cesty se silnými a nezapomenutelnými postavami, od nejbohatších vyšších až po nejvíce zoufalé vyvrhele.EMBRACE AKCE-RPGZažijte zcela nový způsob boje. Najděte a používejte desítky zbraní s různými charakteristikami a úrovněmi. Prozkoumejte hluboké progresivní mechaniky a vyzkoušejte své dovednosti proti jedinečným a silným bossům.Předpokládané datum vydání: 27.10.2017

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Origins

  • 825 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 824

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Tom Clancys The Division Hazmat gear set

Tom Clancys The Division Hazmat gear set

Hazmat Gear Set obsahuje: Hazmat výstroj, Hazmat Go-Bag, POF P416 Assault RiffleTento exkluzivní balíček obsahuje speciálně zbarvenou P416 útočnou puš..

168 Kč

Miscreated

Miscreated

Miscreated se bude odehrávat ve světě o rozloze 64km2. Součástí něj je 24 hodinový cyklus, dynamická změna počasí a náhodné události, které stále oživ..

397 Kč

Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Rogue je zasazen do poloviny 18. století. Hra vychází ve stejném roce jako UNITY a příběh ná..

269 Kč

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním..

118 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Origins

Assassins Creed Origins

ASSASSIN'S CREED® ORIGINS JSOU NOVÝM ZAČÁTEKEMStarověký Egypt, země slávy a intrik, zmizí v bezohledném boji za moc. Odhalte temná tajemství a zapomen..

825 Kč Cena bez DPH: 825 Kč

Platební možnosti

Imagem