• Assassins Creed Origins The Hidden Ones
Děj se odehrává čtyři roky po událostech hlavní hry a vypráví o rozrůstajícím se vlivu Bratrstva, které se v nových lokacích utká s Římany.Pomstu již máme za sebou, nyní máme spoustu práce. Proto Bayek vyráží na Sinajský poloostrov, kde se začíná rozmáhat římské vojsko.Pár dalších hodin herní zábavy, překrásnou grafiku a spoustu krásných zážitků. To vše a mnohem více s The Hidden Ones!Tento produkt vyžaduje vlastnictví Assassins Creed Origins v platformě Uplay.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Origins The Hidden Ones

  • 353 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 353

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

SpeedRunners

SpeedRunners

Ve městě plném superhrdinů, se trestné činy stávají dobrodružstvím na vlastní nebezpečí. Naštěstí je zde dostatek raket, bomb, háků, hrotů a dalších s..

213 Kč

Miscreated

Miscreated

Miscreated se bude odehrávat ve světě o rozloze 64km2. Součástí něj je 24 hodinový cyklus, dynamická změna počasí a náhodné události, které stále oživ..

397 Kč

Aliens Colonial Marines Limited Edition Pack

Aliens Colonial Marines Limited Edition Pack

Obsahuje:•Čtyři postavy z filmu: DES. HICKS VOJ. HUDSON SER. APONE VOJ. DRAKE•Plamenomet Ripleyové (pulzní puška + plamenomet)•Dodatečnou úpravu mariň..

118 Kč

A Game of Thrones Genesis

A Game of Thrones Genesis

Hra o trůny: Zrození je herní adaptací slavné románové série od George R.R. Martina Píseň ledu a ohně. V této realtimové strategii od společnosti Cyan..

174 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Origins The Hidden Ones

Assassins Creed Origins The Hidden Ones

Děj se odehrává čtyři roky po událostech hlavní hry a vypráví o rozrůstajícím se vlivu Bratrstva, které se v nových lokacích utká s Římany.Pomstu již ..

353 Kč Cena bez DPH: 353 Kč

Platební možnosti

Imagem