V poslední kapitole druhého dílu titulu Assassin´s Creed od Ubisoftu naváže náš hrdina Ezio Auditore da Firenze na práci svého předka mistra Altara a bude kráčet za odhalením dalších tajemství - tentokrát až do samého srdce Osmanské říše.Od roku 2007, kdy celá série Assassin’s Creed vznikla, bylo celosvětově prodáno více než 28 milionů kopií. Tato série nyní patří mezi nejprodávanější tituly aktuální generace. Assassin’s Creed patří mezi série s nejzajimavějším příběhem.
Co nás čeká?
Buďte ještě více smrtící - využijte smrtících schopností moudřejšího, výkonnějšího a ještě více nebezpečného Ezia. Rychle likvidujte své soky nasazením nového arzenálu zbraní a schopností, mezi něž patří vylepšený volný běh a háková čepel. Zažijte nové úrovně hratelnosti a díky vlastnoručně vyrobeným bombám a vylepšenému orlímu pohledu překonejte své nepřátele a prostředí.Otestujte své schopnosti - pochvalně přijatý režim hry pro více hráčů bude nyní ještě lepší díky zcela novým týmovým režimům a neomezené možnosti opětovného hraní.Zažíjte revoluční hratelnost - prozkoumejte nejzazší kouty Animu a odhalte tajemství Desmondovy minulosti. Naskytne se vám i možnost zahlédnout události, které se teprve stanou.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Revelations

  • 206 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 206

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Battlefield Hardline Versatility Battlepack

Battlefield Hardline Versatility Battlepack

Rozšiřující balíček Versatility Battlepack do hry obsahuje útočnou pušku, unikátní kamuflážní skin pro Vaše zbraně a XP Boost.Pro aktivaci je potřeba ..

194 Kč

Watch Dogs Triple Bonus DLC Pack

Watch Dogs Triple Bonus DLC Pack

Bonusový balíček obsahuje tři DLC pro tuto hru, pro aktivací je zapotřebí mít základní hru.-Balíček Club Justice:Chicago South Club převlek/vzhledDriv..

105 Kč

Battlefield Hardline Premium Edition

Battlefield Hardline Premium Edition

Tato edice obsahuje:- Battlefield Hardline (základní hra)- Battlefield Hardline Premium (rozšíření základní hry)Battlefield Hardline:V Battlefield: Ha..

959 Kč

Bulletstorm

Bulletstorm

Bulletstorm je brutální akční FPS, v níž jako Grayson Hunter budete velet úderné jednotce Dead Echo, která má za úkol eliminovat hrozbu občanské války..

303 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Revelations

Assassins Creed Revelations

V poslední kapitole druhého dílu titulu Assassin´s Creed od Ubisoftu naváže náš hrdina Ezio Auditore da Firenze na práci svého předka mistra Altara a ..

206 Kč Cena bez DPH: 206 Kč

Platební možnosti

Imagem