• Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Rogue je zasazen do poloviny 18. století. Hra vychází ve stejném roce jako UNITY a příběh nás zavede do zamrzlého severního Atlantiku, prozkoumávat Appalačské údolí na východě USA a také do New Yorku. Jako templář Shay Patrick Cormac, který přežil zradu bratrstva a proto se stal lovcem assassinů, budeme svědky proměny z původně dobrodružného assasína ve zlověstného a odhodlaného templáře.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Rogue

  • 269 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 269

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Battlefield 3 Close Quarters

Battlefield 3 Close Quarters

Battlefield 3: Close Quarters – V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce ..

90 Kč

Depth

Depth

U pobřeží dnešního Mexika se tým nebojácných potápěčů připravuje na vylovení pokladu z nebezpečných vod, kde vládnou žraloci. Se svou harpunou se vydá..

325 Kč

Battlefield 3 Premium Edition

Battlefield 3 Premium Edition

Battlefield 3 Premium Edition obsahuje:Battlefield 3: Základní hruBattlefield 3: Back to KarkandBattlefield 3: Close QuartersBattlefield 3: Armored Ki..

353 Kč

Resident Evil 0

Resident Evil 0

Resident Evil Zero předchází událostem prvního dílu - v roli mladičké Rebeccy Chambers se tak dozvíte, jak se dostala do děsivého panského sídla nedal..

533 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Rogue

Assassins Creed Rogue je zasazen do poloviny 18. století. Hra vychází ve stejném roce jako UNITY a příběh ná..

269 Kč Cena bez DPH: 269 Kč

Platební možnosti

Imagem