• Assassins Creed Syndicate

Assassins Creed Syndicate je nový díl ze série Assassins Creed, tentokrát je děj zasazen do Londýna v době industriální revoluce, která změní navždy svět lidí. Propast mezi chudými a bohatými se razantně prohlubuje a řadový dělníci se tak stávají spíše pomocnou silou, otroky. Díky těmto skutečnostem se tak vytváří zcela nový druh rodiny, gangy a přizpůsobují se tak životu jako takovému. Hráči se ujmou role dvou hrdinů, Jacoba a Evie Fryeových, sourozenců jež jsou vychováni dle assassinského kodexu. Jacob, mladý, cílevědomý a hlavně horkokrevný vůdce gangu se výrazně odlišuje od své sestry Evie, která je pro změnu mistryně skrývání a manipulace. Společně se tak doplňují a staví proti rivalům, plutokratům a hlavně Templářům! Jejich dobrodružství za osvobozením lidu z chudoby, korupce právě začíná. Vítejte v Londýně!!
Nový díl, který přináší mnoho revolučních myšlenek do sérieDvě hratelné hlavní postavy se zcela odlišnou povahou a schopnostmiNa hře spolupracovalo několik studií, aby byla doladěna a dotažena k dokonalosti

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Syndicate

  • 442 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 442

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Call of Duty Modern Warfare 3 Collection 4

Call of Duty Modern Warfare 3 Collection 4

Čtvrtá a poslední DLC sbírka v obsahu k Modern Warfare ® 3 přichází s pěti zbrusu novými multiplayerovými mapami."Gulch" posílá bojovníka do zapomenut..

309 Kč

Miner Wars 2081

Miner Wars 2081

Akční survival vesmírná střílečka odehrávající se v roce 2081, deset let po událostech, které vyústili v rozpad všech planet ve sluneční soustavě. Cel..

101 Kč

Prince of Persia The Two Thrones

Prince of Persia The Two Thrones

Poslední díl novodobé trilogie Prince z Persie. Příběh navazuje přímo na alternativní konec předchozího dílu. Spolu s Kaileenou se princ plaví zpět do..

135 Kč

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS | PUBG

PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS | PUBG

Autor modu Battle Royale přichází se svou vlastní hrou, ve které zúročí všechny své zku&scaron..

522 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Syndicate

Assassins Creed Syndicate

Assassins Creed Syndicate je nový díl ze série Assassins Creed, tentokrát je děj zasazen do Londýna v době industri..

442 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

Platební možnosti

Imagem