Další díl velmi oblíbené série Assassins Creed, který by měl přinést mnoho podstatných změn. Tvůrci už prý na něm pracují tři roky a kromě přechodu na next-gen konzole se zdá, že se hra posune zase o kus dál. Informací je málo, ale nový Assassin například přijde o číslo v názvu. Jediné co se ví oficiálně je, že nás děj zavede do Paříže, která je zmítána proslulou Velkou francouzkou revolucí. Na střechách vlaje trikolora a městské ulice se barví do ruda. Aneb... Krále už popravili! Ať žije král!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Assassins Creed Unity

  • 442 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 442

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice

Poté, co Geralt v prvním díle napomohl k potlačení vzpoury iniciované Řádem planoucí růže a zachránil Foltestovi život, stává se ústřední postavou pol..

213 Kč

Far Cry 4 Season Pass

Far Cry 4 Season Pass

Season Pass odemkne všechny následující DLC ke hře Far Cry 4. Pro aktivaci je vyžadována základní hra Far Cry 4!The SyringeEscape from Durgesh PrisonH..

353 Kč

The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

Nová hra ku příležitosti vydání nového filmu.Vše pod taktovkou veteránského herního studia Beenox, pod záštitou společnosti Activision a za spolupráce..

123 Kč

Arma II British Armed Forces, Arma 2

Arma II British Armed Forces, Arma 2

British Armored Forces je stahovatelný přídavek pro ArmA II: Operation Arrowhead. Příběh se odehrává v roce 2012, dva měsíce po konci základní hry. Br..

129 Kč

Poslední zobrazené

Assassins Creed Unity

Assassins Creed Unity

Další díl velmi oblíbené série Assassins Creed, který by měl přinést mnoho podstatných ..

442 Kč Cena bez DPH: 442 Kč

Platební možnosti

Imagem