• Avencast
Avencast - do magické akademie Avencast přichází mladý novic, sirotek obdařený velkým nadáním. Má se stát čarodějem, ale jeho minulost ho dostihne dřív. Do akademie vtrhnou démoni a začíná boj o život. Mladý mág je vtahován do podivné historie, která se dotýká jeho vlastního původu...

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Avencast

  • 94 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 94

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Lost Planet 3

Lost Planet 3

Lost Planet 3 následuje kroky pilota Jima, který opouští planetu Zemi, aby přijal riskantní ale lukrativní kontrakt na planetě EDNIII pro společnost N..

180 Kč

Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition

Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition

Resident Evil Revelations 2 Deluxe Edition obsahuje: Resident Evil Revelations 2DLC Barry's Commandant CostumeDLC Claire's Rodeo CostumeDLC Moira's Ur..

370 Kč

Call of Duty Black Ops III

Call of Duty Black Ops III

Přichází boj, přicházejí nové zbraně a nové technologie, ale vždy záleží na tom kdo je používá, mohou být počítače a umělá inteligence, ale vždy člově..

341 Kč

Hitman Blood Money

Hitman Blood Money

Hra je postavena na novém grafickém enginu a nabízí zbrusu novou umělou inteligenci. Herní začátečníci ocení tréninkový mód, který je seznámí s taktik..

123 Kč

Poslední zobrazené

Avencast

Avencast

Avencast - do magické akademie Avencast přichází mladý novic, sirotek obdařený velkým nadáním. Má se stát čarodějem, ale jeho minulost ho dostihne dří..

94 Kč Cena bez DPH: 94 Kč

Platební možnosti

Imagem