• Awesomenauts
Vývojáři ze společnosti Ronimo Games pro nás mají novou arkádovou akci, která se jmenuje Awesomenauts. Inspiraci našli v animovaných seriálech z osmdesátých let minulého století. Děj se bude odehrávat kdesi v galaxii, kde žoldáci bojují proti gigantickým robotům, obřím žábám a několika dalším nepřátelům...

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Awesomenauts

  • 140 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 140

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Fallout 4 Far Harbor

Fallout 4 Far Harbor

Další případ detektivní agentury Valentine’s vás pošle pátrat po mladé ženě a tajné kolonii synthů. Odcestujte z pobřeží Maine na tajemný ostrov Far H..

309 Kč

Assassins Creed Chronicles

Assassins Creed Chronicles

Assassins Creed: Chronicles nabízí tři netradiční příběhy ze světa Assassins Creed v podobě nádherné plošinovky. Každý vás zavede do jiného koutu svět..

353 Kč

Far Cry 3 Deluxe Edition

Far Cry 3 Deluxe Edition

Deluxe Edition navíc obsahuje:Set of warrior: (The Warrior Pack)Set predator: (The Predator Pack)Hunter set: (The Hunter Pack)The Lost Expeditions DLC..

449 Kč

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad + Rising Storm GOTY

Red Orchestra 2 Heroes of Stalingrad + Rising Storm GOTY

Red Orchestra je FPS střílečka s velkým důrazem na multiplayerovou část.Za počinem stojí studio Tripwire Interactive a podle některých už od začátku m..

168 Kč

Poslední zobrazené

Awesomenauts

Awesomenauts

Vývojáři ze společnosti Ronimo Games pro nás mají novou arkádovou akci, která se jmenuje Awesomenauts. Inspiraci našli v animovaných seriálech z osmde..

140 Kč Cena bez DPH: 140 Kč

Platební možnosti

Imagem