• Batman Arkham Origins
Hra, která se vrací k začátkům Temného rytíře. Batman zde vystupuje již jako zkušený bojovník proti zločinu, ale není to ještě ten ostřílený superhrdina, který je vyobrazen v Arkham City a Arkham Asylum. Snaží se zůstat v utajení, takže i policie tápe, jestli jde o hrdinu, padoucha, či něčí výmysl. Bojuje proti běžným zločincům, ale vše se mění, když se stane něco neočekávaného. Vládce podsvětí, brutální a sadistický tyran, zvaný "Black Mask" nabídl za Batmanovu hlavu odměnu - a to v takové výši, že přiláká i padouchy kalibru, jakým Batman ještě nečelil. Během krvavého lovu na Batmana také roste kriminalita ve městě a zločinci terorizují město na každém rohu. O to, že nebudete mít co dělat, se tak rozhodně bát nemusíte. Spolu s Temným rytířem budete mít totiž plné ruce práce. Neutuchající kriminalita - město Arkham nabízí vedlejší mise a aktivity, které umožní Batmanovi získat zkušenostní body, jakož i respekt u policie, jejíž příslušníky budete zachraňovat z rukou gangů.Hledaní zločinci - tato funkce vám umožní lovit padouchy i mimo hlavní linii příběhu.Nová vylepšení - občas můžete od Alfreda získat novou výbavu, s níž snáze zvládnete obtížnou misiNový Dark Knight systém postupně zvyšuje náročnost hry

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Batman Arkham Origins

  • 123 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 123

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Elite Dangerous

Elite Dangerous

Elite: Dangerous je definitivní multiplayer, který přináší hraní her v otevřeném světě plném d..

353 Kč

Viking Battle for Asgard

Viking Battle for Asgard

V Asgardu, království severských bohů, zuří krvavá bitva. Boje pronikly dokonce až do světa smrtelníků, Midgardu.Nyní je zapotřebí nalézt odvážného vá..

140 Kč

Minecraft

Minecraft

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka:..

679 Kč

Assassins Creed 4 Black Flag

Assassins Creed 4 Black Flag

Píše se rok 1715 a Karibiku vévodí duch pirátství, jenž doslova vystavěl novou "Republiku" - jakési s..

241 Kč

Poslední zobrazené

Batman Arkham Origins

Batman Arkham Origins

Hra, která se vrací k začátkům Temného rytíře. Batman zde vystupuje již jako zkušený bojovník proti zločinu, ale není to ještě ten ostřílený superhrdi..

123 Kč Cena bez DPH: 123 Kč

Platební možnosti

Imagem