• Batman The Telltale Series
Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíře. V roli Batmana potkáte klasických spojenců a nepřátel, a jak Bruce se naučíte skutečný význam toho, co to znamená stát se mužem skrývajícím se za pláštěm superhrdiny. Hra Batman: A Telltale Series obsahuje první epizodu a zaručí přístup ke zbývajícím čtyřem epizodám, které budou postupně dostupné ke stažení. V tomto realistickém a brutálním příběhu od tvůrců cenami ověnčeného The Walking Dead: A Telltale Games Series , uděláte odhalení, které rozbijí břicho svět a křehkou stabilitu zkorumpovaného Gotham City. Rozhodněte o osudu Gotham City. Rozhodněte se o osudu Bruce Wayna a osudu jeho temné osobnosti, Batmanovi. Vaše rozhodnutí píší fascinující nové kapitoly v komplexních životech industriálního playboye a samozvaného strážce zákona. Získejte hru již nyní a staňte se prvními, kteří budou mít přístup k novým epizodám!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Batman The Telltale Series

  • 252 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 252

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Metro Last Light Ranger Mode

Metro Last Light Ranger Mode

Ponořte se zcela do světa metra. Režim Ranger nabízí Metro veterans the ultimate misi, HUD je odstraněna pro větší ponoření do hry, všechny zdroje, ná..

104 Kč

State of Decay Year One Survival Edition

State of Decay Year One Survival Edition

Populární Zombie survival-fantasy série přichází na PC. S krásnou remastrovanou grafikou na 1080p, s lepšími, texturami, animací i bojovými mechanikam..

196 Kč

Super Splatters

Super Splatters

Hra, ve které ovládáte hmotu se sebevražednými sklony, která se vystřeluje po levelech za účelem efektních skluzavek, nárazů a prostou zábavou. Není z..

117 Kč

Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition

Gothic 3 Forsaken Gods Enhanced Edition

Gothic 3: Forsaken Gods - zodpoví mnoho otázek, které vyvstaly na konci třetího dílu a bude také tak trochu vyšlapávat cestičku pro čtvrtý díl. Znovu ..

123 Kč

Poslední zobrazené

Batman The Telltale Series

Batman The Telltale Series

Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíř..

252 Kč Cena bez DPH: 252 Kč

Platební možnosti

Imagem