• Batman The Telltale Series
Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíře. V roli Batmana potkáte klasických spojenců a nepřátel, a jak Bruce se naučíte skutečný význam toho, co to znamená stát se mužem skrývajícím se za pláštěm superhrdiny. Hra Batman: A Telltale Series obsahuje první epizodu a zaručí přístup ke zbývajícím čtyřem epizodám, které budou postupně dostupné ke stažení. V tomto realistickém a brutálním příběhu od tvůrců cenami ověnčeného The Walking Dead: A Telltale Games Series , uděláte odhalení, které rozbijí břicho svět a křehkou stabilitu zkorumpovaného Gotham City. Rozhodněte o osudu Gotham City. Rozhodněte se o osudu Bruce Wayna a osudu jeho temné osobnosti, Batmanovi. Vaše rozhodnutí píší fascinující nové kapitoly v komplexních životech industriálního playboye a samozvaného strážce zákona. Získejte hru již nyní a staňte se prvními, kteří budou mít přístup k novým epizodám!
Aktivace na stránkách Telltale

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Batman The Telltale Series

  • 348 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 347

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Evil Within The Fighting Chance Pack

The Evil Within The Fighting Chance Pack

DLC obsahuje několik bonusů navíc pro použití ve hře - balení lékárničky, puška, zápalné náčiní a náčiní s jedem přinášející muka, zelený gel. Omezené..

117 Kč

Resident Evil Revelations 2 Episode Three Judgement

Resident Evil Revelations 2 Episode Three Judgement

Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play.Epizoda 3: RozsudekNeil padá do pasti Dohl..

190 Kč

Call Of Duty Black Ops 2

Call Of Duty Black Ops 2

Call of Duty: Black Ops 2 od firmy Treyarch a Activision je druhým pokračování CoD série Black Ops a celkově již devátým dílem legendární akční série ..

292 Kč

Avencast

Avencast

Avencast - do magické akademie Avencast přichází mladý novic, sirotek obdařený velkým nadáním. Má se stát čarodějem, ale jeho minulost ho dostihne dří..

94 Kč

Poslední zobrazené

Batman The Telltale Series

Batman The Telltale Series

Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíř..

348 Kč Cena bez DPH: 348 Kč

Platební možnosti

Imagem