• Battleborn
Svět ocitnuvší se na hranici totální destrukce se snaží zachránit skupina těch nejmocnějších válečníků - Battleborn. Tito neohrožení bojovníci se postaví každému nepříteli a využijí proti němu všechen dostupný arzenál zbraní a moc magie.
Nejednomu člověku tato hra graficky ihned připomene hru Borderlands, oproti tomu se však tato hra zakládá více na kooperaci a obecně týmovém hraní. Nabízí taktéž podobně velký seznam zbraní. To hlavní ale tady jsou samotné souboje a vylepšování vašich postav. Každá má svůj unikátní styl a rozdílné schopnosti. Hratelných charakterů je 25, každý s jiným způsobem boje. Některá z postav je stavěná na kontaktní boj, další upřednostňuje boj na dálku a spoléhá na svá kouzla. Nechybí ani RPG systém, tudíž v průběhu hraní vaše postava leveluje a za každou splněnou úrovní si ji můžete vylepšit. Na výběr máte ze dvou schopností, které vám vylepší pasivní statistiky nebo vaše primární aktivní schopnosti.
Multiplayer Battlebornu můžete hrát až v deseti hráčích v arénách 5vs5 a to ve třech módech. Incursion - týmy brání svoji základnu proti počítačem ovládaným minionům, mezitím se snaží zničit základnu protivníka. Devastation - týmy stojí proti sobě a v rychlém tempu musí zabírat a udržet určité cíle na mapě. Meltdown - týmy chrání své miniony, kteří pochodují do středu mapy, kde se obětují skokem do spalovny. Tým s nejvíce body, tedy upálenými miniony vyhrává.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battleborn

  • 163 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 162

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs

Assassins Creed Origins The Curse of the Pharaohs

Nejnebezpečnější tajemství Egypta bude vypuštěno v The Curse Of the Pharaohs pro Assassin's Creed Origins. Cestujte s Bayekem do města Thebes poté, co..

561 Kč

Far Cry 5 American Muscle Pack

Far Cry 5 American Muscle Pack

Far Cry 5 American Muscle Pack Vám otevře nové hračky pro Váš běh ve hře Far Cry5! American Muscle MP5k SMG American Muscle Sports Car American Muscl..

123 Kč

The Culling

The Culling

Šestnáct soutěžících, jeden ostrov a jen jeden vítěz. Multiplayerová akce The Culling od malého nezávsilého týmu Xaviant si bere inspiraci ze skvělého..

644 Kč

Battlefield 1 Revolution Edition

Battlefield 1 Revolution Edition

Revolution edice obsahuje základní hru Battlefield 1 + Battlefield 1 Premium Pass.Battlefield™ 1 představí svět na pokraji ničivé války...

426 Kč

Poslední zobrazené

Battleborn

Battleborn

Svět ocitnuvší se na hranici totální destrukce se snaží zachránit skupina těch nejmocnějších válečníků - Battleborn. Tito neohrožení bojovníci se post..

163 Kč Cena bez DPH: 163 Kč

Platební možnosti

Imagem