Harlem Hellfighters patřili k nejproslulejším pěším plukům první světové války. Tento balíček obsahuje tematické předměty inspirované jejich legendárními činy.
"Zákopová" brokovnice Hellfighter – zbraň, která prošla mnohými bitvami, s vyrytým emblémem Hellfighters, nápisem "Men of Bronze" na pouzdře závěru spolu s číslem jednotky "369th" na hlavni a mottem "Go Forward or Die France 1918" na dřevěné pažbě.
Hellfighter M1911 – Spolehlivá a nadčasová záložní zbraň používaná dodnes, která si vysloužila láskyplnou přezdívku "old slabsides", s vyrytým emblémem Hellfighters na závěru a nápisem "Men of Bronze" u ústí hlavně.
Bolo nůž Hellfighter – Hrůzu nahánějící čepel s vyrytým číslem pluku Hellfighters "369th", která v nepříteli při prvním pohledu vzbudí stesk po domově.
Insignie Hellfighter – Dejte s tímto emblémem najevo svoji příslušnost k elitní jednotce Hellfighters a zjednejte si respekt na bojišti.
Tento obsah vyžaduje základní hru Battlefield 1 ve službě Origin

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 1 Hellfighter Pack DLC

  • 157 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 157

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mark of the Ninja

Mark of the Ninja

Precizně provedená stealth plošinovka, která vás vhodí do otevřeného světa a přinutí přemýšlet.Svým pojetím dokázala, že i do klasického žánru se dá i..

348 Kč

SUPERHOT

SUPERHOT

SUPERHOT je střílečka, ve které se čas pohybuje pouze tehdy, když se pohybujete vy. Díky novátorské strhující hratelnosti a jedinečně stylizované graf..

196 Kč

Alan Wake

Alan Wake

Alan Wake je psychologický akční thriller s prvky hororu. Hlavní hrdina, úspěšný hororový spisovatel Alan Wake, trpí již dva roky tvůrčí krizí. Se svo..

157 Kč

Assassins Creed Directors Cut Edition

Assassins Creed Directors Cut Edition

Jeruzalém, léta páně 1191 - kruté časy Třetí křížové výpravy. Ulice zatím překypují čilým ruchem, avšak vše se změní. Ubisoft Montreal nám nabízí příb..

281 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 1 Hellfighter Pack DLC

Battlefield 1 Hellfighter Pack DLC

Harlem Hellfighters patřili k nejproslulejším pěším plukům první světové války. Tento balíček obsahuje tematické předměty inspirované jejich legendárn..

157 Kč Cena bez DPH: 157 Kč

Platební možnosti

Imagem