• Battlefield 1 Premium Pass
Premium Pass rozšíříte bojiště totální války o nové multiplayerové mapy, armády a další obsah ve čtyřech chystaných tematických digitálních rozšířeních.Předplatné Battlefield 1 Premium Pass zahrnuje přístup ke čtyřem chystaným tematickým herním rozšířením, z nichž první s názvem Battlefield 1 They Shall Not Pass vyjde v březnu 2017. Herní rozšíření budou obsahovat: Dvoutýdenní přednostní přístup ke každému vydanému rozšíření. Možnost zahrát si za nové armády. 16 nových map pro online režim více hráčů. Nové Operace a herní režimy pro větší herní variabilitu. Nové elitní třídy. 20 nových zbraní.Tento obsah vyžaduje základní hru Battlefield 1 ve službě Origin.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 1 Premium Pass

  • 449 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 448

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Obsah ke stažení pro hru Mafia II Závodník je o rychlosti. S 2 novými rychlými hot-rody ujedete policii kdykoliv. Přidejte k tomu 2 nové sady oblečení..

121 Kč

Crysis 3

Crysis 3

Řadou cen ověnčené studio Crytek hlásí návrat s titulem Crysis 3, který bude první hitovou střílečkou pro rok 2013.Vrátíme se do boje v roli Proroka v..

236 Kč

Dead Space 3 First Contact Pack DLC

Dead Space 3 First Contact Pack DLC

Dead Space 3 First Contact Pack obsahuje:First Contact Suit - tento oblek je dalším typem EVA RIG obleku v Dead Space 3.Negotiator - je ..

168 Kč

Dead Space 3 Limited Edition

Dead Space 3 Limited Edition

Limitovaná edice Dead Space 3 obsahuje dva balíčky v podobě First Contact, kde je kombinéza EVA a zbraň Negotiator a balíček Witness the Truth, kde zí..

668 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 1 Premium Pass

Battlefield 1 Premium Pass

Premium Pass rozšíříte bojiště totální války o nové multiplayerové mapy, armády a další obsah ve čtyřech chystaných tematických digitálních rozšířeníc..

449 Kč Cena bez DPH: 449 Kč

Platební možnosti

Imagem