• Battlefield 3 Aftermath
Battlefield 3: Aftermath přináší zcela nový druh boje v městské zástavbě na čtyřech nových mapách s vertikální i horizontálním uspořádáním. Na jejich ploše se budou odehrávat akce s cílem ovládnout lokality v Íránu zničeného zemětřesením. Podle portálu G4TV „si studio DICE v nových rozšířeních ke stažení dále velmi kreativně pohrává s podobou multiplayerové akce v Battlefieldu 3. Aftermath se ukazuje být z celé kolekce prozatím zdaleka tím nejoriginálnějším.“
Je nutné vlastnit základní hru BF3.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 3 Aftermath

  • 90 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 89

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Wolfenstein 3D

Wolfenstein 3D

Možná to bylo tím, že lidé mohli střílet nacisty. Možná kvůli tomu, jakou výzvou to celé bylo. Ať už byl důvod jakýkoliv, hry Wolfenstein 3D a Spear o..

136 Kč

Saints Row IV Commander In Chief DLC Pack

Saints Row IV Commander In Chief DLC Pack

Commander in Chief obsahuje 3DLC:Oblečení Strýčka SamaMerica kanónOrlí tryskáč.Pro aktivaci je potřeba mít základní hru Saints Row IV...

94 Kč

Insurgency

Insurgency

Multiplayerová střílečka od studia New World Interactive v samostatné verzi nabídné tu samou hratelnost, která zdobila původní mod. Znamená to snahu o..

135 Kč

Warhammer 40,000 Space Marine

Warhammer 40,000 Space Marine

Warhammer 40.000: Space Marine je hrou patřící do obrovského universa, ze kterého čerpají vývojáři, tvůrci i spisovatelé už celou řádku let. A v té na..

95 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 3 Aftermath

Battlefield 3 Aftermath

Battlefield 3: Aftermath přináší zcela nový druh boje v městské zástavbě na čtyřech nových mapách s vertikální i horizontálním uspořádáním. Na jejich ..

90 Kč Cena bez DPH: 90 Kč

Platební možnosti

Imagem