• Battlefield 3 Close Quarters
Battlefield 3: Close Quarters – V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce enginu Frostbite 2 a prakticky vše od nábytku až po omítku půjde rozstřílet na kusy.
Hráči naplno pocítí záchvěvy explozí, kolem nich budou padat úlomky zdiva a rozbitých věcí, zatímco těsné prostory a přestřelky na vertikální úrovni poskytnou špičkový soutěžní zážitek. Samozřejmostí jsou rovněž nové zbraně, úkoly a unikátní psí známky, které bude opět možné použít i v základní hře.
Je nutné vlastnit základní hru BF3.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 3 Close Quarters

  • 90 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 89

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Assassins Creed Odyssey

Assassins Creed Odyssey

Napište svou vlastní epickou odyseu a staňte se legendárním spartským hrdinou. Utvářejte svůj osud ve světě, který se rozpadá. Ovlivněte, jak se histo..

959 Kč

Prince of Persia The Sands of Time

Prince of Persia The Sands of Time

Pokračování legendární 2D plošinovky tentokráte ve 3D. Písky času jsou prvním dílem novodobé trilogie. Princův otec porazil mocného Maharádžu a v jeho..

123 Kč

Sanctum 2

Sanctum 2

Santcum 2, stejně jako první díl, mixuje FP střílečku s tower defense strategií. Úkolem je chránit energetické jádro před vlnami monster. V budovatels..

218 Kč

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes je prologem k Metal Gear Solid V The Phantom Pain a odehrává se rok po událostech z Metal Gear Solid Peace Walker.Pře..

168 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 3 Close Quarters

Battlefield 3 Close Quarters

Battlefield 3: Close Quarters – V tomto balíčku budou hráči vrženi doprostřed zuřivé pěchotní bitvy. Prostředí ožije díky špičkovému modelu destrukce ..

90 Kč Cena bez DPH: 90 Kč

Platební možnosti

Imagem