• Battlefield 3 End Game
Studio DICE představilo tři nové obsahové balíčky, které dále rozvinou herní systém série Battlefield o nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje na virtuálním bojišti.
DLC pochopitelně vyžaduje základní hru.
Battlefield 3: End Game (5tý obsahový balíček oshauje):
Čtyři nové mapy navržené pro boj a akci ve vysokých rychlostech.Tři nová vozidla včetně rychlých a mrštných terénních motorek.Nová funkce „dropship“ poskytne pěšákům podporu v podobě vzdušného výsadku vozidle tam kde potřebují.Návrat klasického herního módu Capture The Flag (CTF – Zaber vlajku.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 3 End Game

  • 105 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 105

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Doom 3

Doom 3

Ohromná démonická invaze pohltila marťanské výzkumné zařízení Union Aerospace Corporation (UAC) a zanechala tak za sebou pouze chaos a hrůzu. Jako jed..

132 Kč

Dishonored Definitive Edition

Dishonored Definitive Edition

Obsahuje základní hru Dishonored a veškerý dodatečný obsah DLC The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches, Dunwall City Trials a Void Walkers Arsenal!..

398 Kč

Dead Cells

Dead Cells

Dead Cells je další zástupce rogue like her, které vás nechají s pobavení umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila..

662 Kč

F.E.A.R. 3 , Fear 3

F.E.A.R. 3 , Fear 3

Vysoce uznávaná horová „first-person shooter“ akce se dočkala svého třetího pokračování. F.3.A.R slibuje mnohem více horovou atmosféru, ke které jistě..

122 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 3 End Game

Battlefield 3 End Game

Studio DICE představilo tři nové obsahové balíčky, které dále rozvinou herní systém série Battlefield o nové prvky, módy, prostředí a způsoby boje na ..

105 Kč Cena bez DPH: 105 Kč

Platební možnosti

Imagem