• Battlefield 4 Deluxe Edition
Deluxe Edition obsahuje navíc ingame bonus 3x Gold Battlepack a bonusový datadisk Battlefield 4: China Rising.

Battlefield 4 je akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace.
Battlefield 4 tak díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Ve hře můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 4 Deluxe Edition

  • 662 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 661

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Devil May Cry HD Collection

Devil May Cry HD Collection

Populární a stylové akční hry jako je Devil May Cry, Devil May Cry 2, a Devil May Cry 3 Special Edition se vrací zpět na Vaše zařízení v kompletní kol..

724 Kč

Natural Selection 2

Natural Selection 2

Natural Selection 2 je samostatným pokračováním modifikace pro Half-Life. Hra vyšla na den přesně o 10 let později, než byla vydána původní modifikace..

251 Kč

ZOMBI

ZOMBI

Bylo předpovězeno že svět skončí v roce 2012.. Londýn padl. Jste připraveni? Podruhé v historii, Londýn zaplavil mor ničící lidskou rasu smrtelnou nák..

196 Kč

Batman Arkham Origins

Batman Arkham Origins

Hra, která se vrací k začátkům Temného rytíře. Batman zde vystupuje již jako zkušený bojovník proti zločinu, ale není to ještě ten ostřílený superhrdi..

123 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 4 Deluxe Edition

Battlefield 4 Deluxe Edition

Deluxe Edition obsahuje navíc ingame bonus 3x Gold Battlepack a bonusový datadisk Battlefield 4: China Rising.Battlefield 4 je akční hit svého žánru, ..

662 Kč Cena bez DPH: 662 Kč

Platební možnosti

Imagem