• Battlefield 4

Battlefield 4; akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chvíle, kdy se prakticky smazávají rozdíly mezi hrou a pocitem skutečné radosti z úspěchu. Hra běží na bázi vysoce výkonného herního enginu Frostbite 3 příští generace.
Battlefield 4 tak díky tomu nabízí naprosto jedinečně realistický a dramatický průběh akce. Ve hře můžete demolovat budovy, v nich se kryje nepřítel. Budete velet útoku ze zádě dělového člunu. Battlefield dává hráči svobodu v rozhodování, jakým způsobem chce dosáhnout lepších výsledků, a při hledání cesty k vítězství testuje jeho schopnosti na maximum.
Kromě typicky propracovaného multiplayeru obsahuje Battlefield 4 napínavý příběh sledující osudy hlavní postavy. Děj se začíná odvíjet od evakuace amerických VIP z čínské Šanghaje, po které se hráčův oddíl musí probít do bezpečí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 4

  • 281 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 280

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

DEAD RISING 2

DEAD RISING 2

Dead Rising 2 sleduje příběh přeživšího z Wilamette a hrdiny prvního Dead Rising fotografa Franka Westa, který se tak dostane do centra pozornosti hrá..

533 Kč

Castle Crashers

Castle Crashers

Castle Crashers vytvořili vývojáři ze společnosti The Behemoth a jedná se o akční arkádu s prvky RPG.Děj hry je dobrodružný, a pokud vás omrzí hra pro..

213 Kč

Castlevania Lords of Shadow 2 Revelations

Castlevania Lords of Shadow 2 Revelations

Zahrajte si jako Alucard v tomto rozsáhlém přírůstku pro Castlevania: Lords of Shadow 2. Poutavý příběh se dále rozšiřuje, když jsou odhaleny nové vět..

201 Kč

BioShock Infinite Season Pass

BioShock Infinite Season Pass

Obsahuje všechny budoucí rozšíření, tedy DLC pro základní hru Bioshock Infinite, DLC budou celkem tři.Pro aktivaci je nutno mít jakoukoliv verzi zákla..

269 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 4

Battlefield 4

Battlefield 4; akční hit svého žánru, který určuje hlavní trendy. Jen v Battlefieldu hráči zažijí chv..

281 Kč Cena bez DPH: 281 Kč

Platební možnosti

Imagem