• Battlefield 4 Premium
S programem Premium naplno prověřte veškerý potenciál Battlefieldu 4. Zajistíte si přednostní přístup k obsahu všech pěti herních rozšíření a získáte nová vozidla, zbraně, týdenní obsahové aktualizace a další exkluzivní obsah k prohloubení herního zážitku.
BATTLEFIELD 4 PREMIUM OBSAHUJE:
Pět herních rozšíření s novými mapami a obsahem do hryPřístup k obsahu herních rozšíření vždy s dvoutýdenním předstihemRozšířené možnosti vlastních úprav, zahrnující maskovací vzory, nástřiky, emblémy, psí známky a dalšíPřednost při čekání na připojení k serveruTýdenní obsahové aktualizaceExkluzivní akce s dvojitou zkušeností12 battlepacků
K aktivaci je zapotřebí základní hra Battlefield 4.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Battlefield 4 Premium

  • 651 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 650

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Shadow Warrior

Shadow Warrior

Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je ..

151 Kč

Tomb Raider GOTY Edition

Tomb Raider GOTY Edition

Od uvedení vůbec první hry Tomb Raider, v roce 1996, se celá série postupně stala vysoce lukrativní.Postava Lary Croft je jednou z hlavních ikon herní..

264 Kč

Resident Evil HD REMASTER

Resident Evil HD REMASTER

Resident Evil HD Remaster - hra která definovala žánr survival-horror je zpět! Dopřejte si remasterovanou HD verzi původního Residenta!V roce 1998 je ..

264 Kč

Mafia III Rodinný úplatek DLC

Mafia III Rodinný úplatek DLC

Rodinný úplatek nabídne tři nová auta a tři zbraně.Od Vita Scaletty samopal Trench 1938 a vůz Smith Moray MX100. Šéfka Haiťanů Cassandra svoje dary oz..

73 Kč

Poslední zobrazené

Battlefield 4 Premium

Battlefield 4 Premium

S programem Premium naplno prověřte veškerý potenciál Battlefieldu 4. Zajistíte si přednostní přístup k obsahu všech pěti herních rozšíření a získáte ..

651 Kč Cena bez DPH: 651 Kč

Platební možnosti

Imagem