• BioShock 2
Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, které firma Sinclair Solutions provádí na lidech. Sinclair Solutions je hlavním dodavatelem plasmidů a tonik v podvodním městě Rapture, kterým hráči procházeli v původní hře Bioshock. Hráči budou moci a současně muset využívat veškeré nástroje, které znají ze hry Bioshock, aby přežili. Celá hloubka atmosféry hry Bioshock je včleněna a proměněna do jedinečného zážitku ze hry více hráčů, jaký na vás čeká pouze v Rapture.FeaturesVývoj geneticky modifikovaného střelce – Získávejte ve hře body, za které se dostanete k novým zbraním, plasmidům a tonikům užitečným při přípravě různých kombinací, s jejichž pomocí si hráč stvoří jedinečnou postavu odpovídající jeho stylu hry.Rozšířený příběh města Rapture – Hráči znovu vstoupí do prostředí obyvatel Rapture a postupně pochopí, jak to bylo s jeho pádem.Pozorujte Rapture před jeho zkázou – Vychutnejte si Rapture ještě před tím, než jej pohltilo moře, a vrhněte se do boje v kultovních prostředích takových míst, jako je restaurace Kashmir nebo Mercury Suites, jež byla od základů přepracována, aby poskytla svižnou zábavu při síťových hrách.Hru pro více hráčů mají na svědomí veteráni stříleček z vlastního pohledu (FPS) – Firma Digital Extremes za sebou má více než 10 let zkušeností se střílečkami z vlastního pohledu, včetně podílu na vývoji sérií Unreal a Unreal Tournament.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BioShock 2

  • 180 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 179

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dead Island

Dead Island

Fiktivní ostrov Banoi leží kousíček od popřeží přímořského státu Papua-Nová Guinea.Vyhlášený ráj. Místo nedotčené civilizací - malý kousek nebe na zem..

292 Kč

Mars War Logs

Mars War Logs

Akční Sci-fi a cyberpunk RPG z pohledu třetí osoby, které nás uvádí do futuristického a dekadentního vesmíru se silným příběhem, kde je každá volba zá..

218 Kč

Fallout 3 Broken Steel

Fallout 3 Broken Steel

Tento obsah ke hraní vyžaduje vlastnictví základní hry Fallout 3 ve službě Steam.Pokračujte ve hře Fallout 3 a bojujte proti zbytkům Enklávy kolem Lib..

168 Kč

The Escapists 2 The Glorious Regime

The Escapists 2 The Glorious Regime

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry The Escapists 2 na platformě Steam. Třes se před Velkým Režimem!Bez ohledu na zdi, elektrické ohrazení a fakt,..

97 Kč

Poslední zobrazené

BioShock 2

BioShock 2

Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, kte..

180 Kč Cena bez DPH: 180 Kč

Platební možnosti

Imagem