• BioShock 2 Remastered
Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, které firma Sinclair Solutions provádí na lidech. Sinclair Solutions je hlavním dodavatelem plasmidů a tonik v podvodním městě Rapture, kterým hráči procházeli v původní hře Bioshock. Hráči budou moci a současně muset využívat veškeré nástroje, které znají ze hry Bioshock, aby přežili. Celá hloubka atmosféry hry Bioshock je včleněna a proměněna do jedinečného zážitku ze hry více hráčů, jaký na vás čeká pouze v Rapture.FeaturesVývoj geneticky modifikovaného střelce – Získávejte ve hře body, za které se dostanete k novým zbraním, plasmidům a tonikům užitečným při přípravě různých kombinací, s jejichž pomocí si hráč stvoří jedinečnou postavu odpovídající jeho stylu hry.Rozšířený příběh města Rapture – Hráči znovu vstoupí do prostředí obyvatel Rapture a postupně pochopí, jak to bylo s jeho pádem.Pozorujte Rapture před jeho zkázou – Vychutnejte si Rapture ještě před tím, než jej pohltilo moře, a vrhněte se do boje v kultovních prostředích takových míst, jako je restaurace Kashmir nebo Mercury Suites, jež byla od základů přepracována, aby poskytla svižnou zábavu při síťových hrách.Hru pro více hráčů mají na svědomí veteráni stříleček z vlastního pohledu (FPS) – Firma Digital Extremes za sebou má více než 10 let zkušeností se střílečkami z vlastního pohledu, včetně podílu na vývoji sérií Unreal a Unreal Tournament.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BioShock 2 Remastered

  • 196 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 196

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Li Li Heroes of the Storm

Li Li Heroes of the Storm

Zakoupením získáte Support postavu Li Li.Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard postavy. Budete si budovat a přizpůsob..

105 Kč

DOOM 4 Season Pass

DOOM 4 Season Pass

Pořiďte si DOOM Season Pass a rozšiřte svůj multiplayerový zážitek se třemi novými, prémiovými dodatky. Dodatky nabídnou nové mapy, zbraně a vybavení,..

353 Kč

Awesomenauts

Awesomenauts

Vývojáři ze společnosti Ronimo Games pro nás mají novou arkádovou akci, která se jmenuje Awesomenauts. Inspiraci našli v animovaných seriálech z osmde..

140 Kč

Counter Strike 1 Anthology

Counter Strike 1 Anthology

Counter-Strike 1 Anthology obsahuje:Counter-StrikeCounter-Strike: Condition ZeroDay of DefeatDeathmatch ClassicRicochet..

426 Kč

Poslední zobrazené

BioShock 2 Remastered

BioShock 2 Remastered

Bioshock 2 se odehrává v době, která předchází dějové linii původní hry Bioshock. Hráč se v době pádu města Rapture stává obětí pokusů s plasmidy, kte..

196 Kč Cena bez DPH: 196 Kč

Platební možnosti

Imagem