• BioShock Infinite
Bioshock Infinity od Irrational Games studia je v pořadí již třetí díl úspěšné hry. Atmosférická a velmi netradiční akční hra z vlastního poledu se tentokrát neodehrává v uzavřeném podmořekém městě Rapture, ale v levitující ostrovní zemi Columbia, která cestuje po celém světě s jediným posláním: prezentovat vědecko-technický rozvoj západní civilizace, zejména pak Spojených států. Vítejte ve světě města Columbia.
Létajícího mezi mraky, brázdícího vzdušný svět ve vysoké nadmořské výšce. Píše se rok 1912. Bude nám svěřena postava Bookera DeWitta, zneuctěného bývalého soukromého detektiva Pinkertonovy kanceláře, který vezme nový případ - najít Elizabeth, mladou ženu, která se ztratila. Našim úkolem bude vrátit ji domů. Jediný problém je, že je držena v tomhle létajícím světě. Columbia byla kdysi symbol amerického úspěchu a jako taková plula po celém světě jako světová výstava - pomník lidské vynalézavosti.
Ale od jejího odhalení v roce 1900 se udály podivné věci a nyní se město ztratilo v oblacích. Detektiv DeWitto ví, jak ho najít, ale říká se, že se Columbia po zuby ozbrojila spolu s šílenými občany města. Takže nepočítejte, že tohle bude odpočinkový let.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BioShock Infinite

  • 230 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 230

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

HITMAN 2

HITMAN 2

Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč exotickými lokacemi ve hře HITMAN 2. Sluncem zalité ulice nebo temné a nebezpečné deštné lesy - p..

634 Kč

Borderlands 2 Headhunter 2 The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler MAC

Borderlands 2 Headhunter 2 The Horrible Hunger of the Ravenous Wattle Gobbler MAC

Sváteční rozšíření Headhunter pro Borderlands 2 vám přináší pořádnou porci zábavy. V boji proti Žravému Wattle Gobblerovi si užijete akce dosyta.  Boj..

115 Kč

Nuclear Dawn

Nuclear Dawn

Nuclear Dawn se bude odehrávat v postapokalyptické blízké budoucnosti, kdy o nadvládu nad světem soupeří dvě znepřátelené frakce, přičemž pro úspěšné ..

118 Kč

Assassins Creed Origins Season Pass

Assassins Creed Origins Season Pass

Season Pass pokračuje v cestě Bayeka a úsvitu Asasínského Bratrstva ve dvou obrovských DLC expanzích.Season Pass obsahuje: DLC The Hidden Ones DLC Th..

589 Kč

Poslední zobrazené

BioShock Infinite

BioShock Infinite

Bioshock Infinity od Irrational Games studia je v pořadí již třetí díl úspěšné hry. Atmosférická a velmi netradiční akční hra z vlastního poledu se te..

230 Kč Cena bez DPH: 230 Kč

Platební možnosti

Imagem