• BioShock The Collection
Remasterovaná edice Bioshock: The Collection obsahuje celkem 6 položek :BioShock RemasteredBioShock 2 RemasteredBioShock 2: Minerva's Den DLC RemasteredBioShock: InfiniteBioShock: Infinite: Season PassBioShock: Infinite – Columbia's Finest DLCBioShock je FPS s RPG prvky, vyvinutá společností 2K Boston (později Irrational Games) a 2K Australia a vydaná společností 2K Games. Hra je velice pozitivně hodnocena pro nestandardní přístup a pro art-deco prostředí podmořského města, jež hráč prozkoumává, a které dává celé hře nadstandardní tísnivou atmosféru.První BioShock se odehrává v roce 1960 v podvodním městě Rapture. Většina historie města je odhalována pomocí audionahrávek, které hráč nalézá v průběhu hry. Rapture bylo navrženo a vystavěno ve 40. letech 20. století objektivistickým obchodním magnátem Andrewem Ryanem, který zamýšlel vytvořit vzkvétající utopii pro společenskou elitu uchráněnou před mocí vlády. Vědecký pokrok zde prudce vrostl, hlavně při odhalení genetického materiálu „ADAM“, který vytvářel mořský slimák na dně oceánu. ADAM umožňoval jeho uživateli měnit DNA a dodával mu nadlidské schopnosti jako telekinezi a pyrokinezi. Aby Ryan Rapture ochránil, vytvořil zákon, že nikdo nenaváže kontakt s povrchem.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BioShock The Collection

  • 426 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 426

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Escapists Fhurst Peak Correctional Facility

The Escapists Fhurst Peak Correctional Facility

Máte příležitost zahrát si úplně první mapu pro The Escapists s názvem Fhurst Peak Correction Facility. Vězení bylo kdysi bonusem pro hráče v rámci př..

49 Kč

Alan Wake Franchise

Alan Wake Franchise

Franchise obsahuje:Alan WakeAlan Wake Collectors Edition ExtrasAlan Wakes American NightmareV tomto výpravném, napínavém akčním psychologickém thrille..

533 Kč

Medieval Engineers

Medieval Engineers

Medieval Engineers je sandboxová hra o inženýrství, výstavbě a architektuře za použití středověkých technologií a postupů. Hráči staví města, hrady a ..

292 Kč

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 08.03.2019!Zcela nový díl do legendární akční série přichází! Čeká na vás klasická směs rychl..

1 419 Kč

Poslední zobrazené

BioShock The Collection

BioShock The Collection

Remasterovaná edice Bioshock: The Collection obsahuje celkem 6 položek :BioShock RemasteredBioShock 2 RemasteredBioShock 2: Minerva's Den DLC Remaster..

426 Kč Cena bez DPH: 426 Kč

Platební možnosti

Imagem