• BLACKHOLE
Vydej se na průzkum utajeného světa uvnitř černé díry a ovládni zákony gravitace otáčením světa do čtyř stran. Vyřeš všechna tajemství masivní anomálie a odkryj pravdu vesmírné mise na sebevražedné cestě! POZOR: Na své cestě budeš potřebovat hodně kafe.
BLACKHOLE je animovaná 2D sci-fi hardcore plošinovka. Staň se hrdinou a odhalte tajemství ukryté na mystické Entitě. Svět uvnitř černé díry čeká právě na Tebe!
Splňte misi při které ztroskotáte na opuštěné Entitě a přímo uvnitř černé díry opravte vesmírnou loď. Najděte přeživší posádku a vyřešte, jak nebezpečnou černou díru nadobro zavřít. Ve vašem snažení vám vypomůže umělá inteligence Auriel. Společně vymyslíte plán a možná přijdete na kloub záhadnému přežití na nemožném místě.
Otáčejte gravitacíBojujte o časOdhalte všechna tajemstvíLogické hádanky a akční minihryKompletně v češtině s dabingem

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BLACKHOLE

  • 120 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 120

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

H1Z1 Just Survive

H1Z1 Just Survive

Vstupte do světa, který je obsazen zombíky a lidmi kteří přežili od doby kdy virus H1Z1 unikl. Bojujte za svůj život proti nakaženým a proti brutalitě..

567 Kč

Grand Theft Auto V Online Tiger Shark Cash Card 200,000$ GTA 5

Grand Theft Auto V Online Tiger Shark Cash Card 200,000$ GTA 5

Aktivaci získáte 200,000$ do hry Grand Theft Auto V Online.Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Grand Theft Auto V **PC**...

168 Kč

Mafia 3

Mafia 3

Píše se rok 1968 a pravidla se změnila. Po několika letech ve Vietnamu ví Lincoln Clay jednu věc jistě: Rodina nejsou ti, mezi které se člověk narodí,..

292 Kč

Prince of Persia The Sands of Time

Prince of Persia The Sands of Time

Pokračování legendární 2D plošinovky tentokráte ve 3D. Písky času jsou prvním dílem novodobé trilogie. Princův otec porazil mocného Maharádžu a v jeho..

123 Kč

Poslední zobrazené

BLACKHOLE

BLACKHOLE

Vydej se na průzkum utajeného světa uvnitř černé díry a ovládni zákony gravitace otáčením světa do čtyř stran. Vyřeš všechna tajemství masivní anomáli..

120 Kč Cena bez DPH: 120 Kč

Platební možnosti

Imagem