• BLACKHOLE Sběratelská Edice
Vydej se na průzkum utajeného světa uvnitř černé díry a ovládni zákony gravitace otáčením světa do čtyř stran. Vyřeš všechna tajemství masivní anomálie a odkryj pravdu vesmírné mise na sebevražedné cestě! POZOR: Na své cestě budeš potřebovat hodně kafe.
Ve sběratelské edici hry BLACKHOLE najdete kromě hlavní hry také přístup do prototypu hry, originální full hd tapety na plochu, digitální verzi artbooku, oficiální soundtrack, speciální digitální verze kartiček s postavičkami, přístup k DLC: Testovací Laboratoř, DLC: Tajemství Entity, DLC: Challenge Vault a přístup k video deníčkům o vývoji hry!Originální Soundtrack:Originální Soundtrack hry obsahuje 40 unikátních skladeb namixovaných od úžasných skladatelů Jakuba Miřejovského a Jana Ševčíka. Zaposlouchejte se do naší magické hudby kdykoli a kdekoli chcete!
Digitální Artbook:Podívejte se na koncepty, které vznikly při vývoji hry! Digitální knížka obsahuje více jak 30 ručně malovaných konceptů různých herních prostředí a jejich příběhů.
Prototyp hry:Získejte unikátní přístup k prototypu hry BLACKHOLE. Vyzkoušejte vyřešit ještě více hádanek a podívejte se, co vlastně stojí za obtížností BLACKHOLE od jeho počátků.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BLACKHOLE Sběratelská Edice

  • 307 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 307

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Cannon Fodder 3

Cannon Fodder 3

Třetí díl dnes již klasické stařičké akční taktické hry, viděné z izometrického pohledu. Děj hry se opírá o aktivitu jisté mocenské skupiny, rozprostí..

94 Kč

Platformines

Platformines

Hrát Platformines, znamená ponořit se s touto 2D plošinovkou do jedinečného 16bitového podzemního světa. Ve své snaze znovu vybudovat svou kosmickou ..

150 Kč

Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep

Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep

Kouzelnící, čarodějové a roštěnky, můj bože! Připojte se k vault hunterům, starým i novým, v epickém dobrodružství Tiny Tiny o pomstě a vykoupení. Tin..

321 Kč

The Escapists Duct Tapes are Forever

The Escapists Duct Tapes are Forever

„Duct Tapes Are Forever“ je název nového dodatku, který přenese vězně z The Escapists do utajeného světa špionů, zloduchů a smokingů.Ďábelský boss je ..

103 Kč

Poslední zobrazené

BLACKHOLE Sběratelská Edice

BLACKHOLE Sběratelská Edice

Vydej se na průzkum utajeného světa uvnitř černé díry a ovládni zákony gravitace otáčením světa do čtyř stran. Vyřeš všechna tajemství masivní anomáli..

307 Kč Cena bez DPH: 307 Kč

Platební možnosti

Imagem