• BloodRayne 2
Druhý díl této upírské third-person 3D akce pokračuje ve stejných šlépějích, jako jeho předchůdce. A i když se to na první pohled může zdát nemožné, dvojka je snad ještě brutálnější a krvavější, než díl předešlý, a úroveň explicity zobrazovaného násilí dosahuje obrovských rozměrů.
Do rukou se vám opět dostane poloupírka (chcete-li, tak dhampírka) Rayne se svými čepelemi a jejím posláním je tentokrát zbavit svět svého upírského otce a všech jeho dětí, tedy svých sourozenců. Pohybová škála hlavní hrdinky se rozrostla o několik dalších pohybů a fatalit, takže zabíjení nepřátel je ještě variabilnější než dříve.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

BloodRayne 2

  • 146 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 145

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Counter Strike Source

Counter Strike Source

Hra Counter-Strike: Source v sobě kombinuje oceňovanou týmovou akci hry Counter-Strike a pokročilou technologii platformy Source™. Hra Counter-Strike:..

634 Kč

Fallout 4 Game of the Year Edition

Fallout 4 Game of the Year Edition

Fallout 4 Game of the Year Edition obsahuje:- všechny DLC rozšíření- Nuka-World- Vault-Tec Workshop- Contraptions Workshop- Far Harbor- Wasteland Work..

494 Kč

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes

Metal Gear Solid V Ground Zeroes je prologem k Metal Gear Solid V The Phantom Pain a odehrává se rok po událostech z Metal Gear Solid Peace Walker.Pře..

168 Kč

Battlefield Hardline Premium Edition

Battlefield Hardline Premium Edition

Tato edice obsahuje:- Battlefield Hardline (základní hra)- Battlefield Hardline Premium (rozšíření základní hry)Battlefield Hardline:V Battlefield: Ha..

959 Kč

Poslední zobrazené

BloodRayne 2

BloodRayne 2

Druhý díl této upírské third-person 3D akce pokračuje ve stejných šlépějích, jako jeho předchůdce. A i když se to na první pohled může zdát nemožné, d..

146 Kč Cena bez DPH: 146 Kč

Platební možnosti

Imagem