• Borderlands 2 Game of the Year Edition
Borderlands 2 GOTY obsahuje Borderlands 2, Captain Scarlett and her Pirates Booty, Mr. Torgues Campaign of Carnage, Sir Hammerlocks Big Game Hunt, Tiny Tinas Assault on Dragon Keep, Creature Slaughter Dome, Premiere Club Content
Borderlands 2 je pokračování vynikajícího RPG s prvky akce a otevřeného světa. Hra bude obsahovat nové postavy, obohacena o dovednosti, pestřejší prostředí, zbraně a vybavení, inteligentnější nepřátele a ambiciózní příběh, který nekuchtí nikdo jiný, než veteráni z Gearbox Software, kteří stojí za prvním dílem. Máme se připravit na znatelný rozdíl v prostředí oproti jedničce a hlavně na nepřátele, kteří mají daleko svižněji reagovat na Vaší akci a tak i více působit jako skuteční hráči.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Borderlands 2 Game of the Year Edition

  • 213 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 213

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Season Pass

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Season Pass

Rozšiřte si pomocí DRAGON BALL XENOVERSE 2 Season Pass své zážitky a získejte přístup ke 4 balíčkům s rozšiřujícím obsahem. Season Pass obsahuje:Nové ..

589 Kč

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice

Zaklínač 2 Vrahové Králů Rozšířená Edice

Poté, co Geralt v prvním díle napomohl k potlačení vzpoury iniciované Řádem planoucí růže a zachránil Foltestovi život, stává se ústřední postavou pol..

213 Kč

Prince of Persia The Two Thrones

Prince of Persia The Two Thrones

Poslední díl novodobé trilogie Prince z Persie. Příběh navazuje přímo na alternativní konec předchozího dílu. Spolu s Kaileenou se princ plaví zpět do..

135 Kč

Call of Juarez The Cartel

Call of Juarez The Cartel

Hra má hluboký a temný příběh, který začíná bombardováním americké policejní agentury fiktivním drogovým kartelem. Při útoku dojde k devastaci agentur..

174 Kč

Poslední zobrazené

Borderlands 2 Game of the Year Edition

Borderlands 2 Game of the Year Edition

Borderlands 2 GOTY obsahuje Borderlands 2, Captain Scarlett and her Pirates Booty, Mr. Torgues Campaign of Carnage, Sir Hammerlocks Big Game Hunt, Tin..

213 Kč Cena bez DPH: 213 Kč

Platební možnosti

Imagem