Pokračování velice úspěšné hry Call of Duty (2003), v němž se opět podíváme na významná bojiště druhé světové války. Hra je rozdělena na tři kampaně - americká za Billa Taylora, britská za Johna Davise a ruská za Vasilijeva Koslova. Začíná se ruskou kampaní při obraně Moskvy a hra končí americkou kampaní na území Třetí říše.
Boje jsou stále velice intenzivní, přibyly nové zbraně a výrazným způsobem se vylepšila prezentace (hlavně efekty kouře). Největší inovací je ale kompletně přepracovaný systém léčení. Po celou dobu hraní nenaleznete ani jednu lékárničku, vaše postava se automaticky léčí kdykoliv kdy nejste po palbou. To dává hře větší dynamiku a zlehčuje obtížnost.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Call of Duty 2

  • 303 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 302

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

S více jak dvěma milióny prodaných kopií, nová epizoda z mezinárodně známe S.T.A.L.K.E.R. série navazuje na první díl Shadow of Chernobyl. S.T.A.L.K.E..

209 Kč

Zaklínač, The Witcher Adventure Game

Zaklínač, The Witcher Adventure Game

Witcher Adventure Game vezme hráče na cestu po celé Rivii známé z knížek a her o Geraltovi (Zaklínač)...

303 Kč

Medal of Honor Warfighter

Medal of Honor Warfighter

Nový díl Medal of Honor od EA opět přinese mise inspirované skutečnými bojovými operacemi.Ať už jde o záchranu rukojmích na Filipínách nebo eliminaci ..

248 Kč

BioShock Infinite Clash in the Clouds

BioShock Infinite Clash in the Clouds

První přídavný balík pro BioShock Infinite se výrazně zaměřuje na akční část hry. Kombinujte zbraně, Vigors, Gear, Tears a Sky-Lines způsoby, o nichž ..

114 Kč

Batman The Telltale Series

Batman The Telltale Series

Vstupte do poškozena psyché Bruce Wayna v tomto temném, násilném příběhu a objevte mocné a hluboce sahající důsledky vašich voleb v roli temného rytíř..

248 Kč

Half Life 2

Half Life 2

Half-Life 2 otevírá dveře do světa, kde Vaše přítomnost ovlivňuje vše kolem Vás, od fyzického prostředí po chování (dokonce i emoce) přátel, i nepřáte..

209 Kč

Poslední zobrazené

Call of Duty 2

Call of Duty 2

Pokračování velice úspěšné hry Call of Duty (2003), v němž se opět podíváme na významná..

303 Kč Cena bez DPH: 303 Kč