Hra Counter-Strike: Source v sobě kombinuje oceňovanou týmovou akci hry Counter-Strike a pokročilou technologii platformy Source™. Hra Counter-Strike: Source nesmí ujít žádnému hráči akčních her: obsahuje špičkovou grafiku, kompletně nové zvuky a zavádí element fyziky.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Counter Strike Source

  • 634 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 633

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Hitman Blood Money

Hitman Blood Money

Hra je postavena na novém grafickém enginu a nabízí zbrusu novou umělou inteligenci. Herní začátečníci ocení tréninkový mód, který je seznámí s taktik..

123 Kč

Zombie Shooter

Zombie Shooter

Sigma Team je znám hlavně svou sérií akčních her z izometrického pohledu Alien Shooter, kde je vaším hlavním úkolem postřílet všechny vetřelce. Zombie..

105 Kč

Reign Of Kings

Reign Of Kings

Hra je hodně podobná hře DayZ ačkoliv z středověku, simulátor přežití v otevřeném světě plném nepřátel, craftování, stavění...

213 Kč

H1Z1 Just Survive

H1Z1 Just Survive

Vstupte do světa, který je obsazen zombíky a lidmi kteří přežili od doby kdy virus H1Z1 unikl. Bojujte za svůj život proti nakaženým a proti brutalitě..

567 Kč

Poslední zobrazené

Counter Strike Source

Counter Strike Source

Hra Counter-Strike: Source v sobě kombinuje oceňovanou týmovou akci hry Counter-Strike a pokročilou technologii platformy Source™. Hra Counter-Strike:..

634 Kč Cena bez DPH: 634 Kč

Platební možnosti

Imagem