• Dead Cells
Dead Cells je další zástupce rogue like her, které vás nechají s pobavení umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila dokud nebudete bezchybní či natolik posílení aby přišel čas vaši pomsty.U bossů zavzpomínáte i na samotné DarkSouls, až se budete snažit naučit jejich pohyby a krásné pixelartové zpracování doplní kouzelný a nebezpečný svět kolem vás.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Dead Cells

  • 506 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 506

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Trine 3

Trine 3

Autoři úspěšné dobrodružné hry Trine - studio Frozenbyte - oznámili chystané třetí pokračování. První dva dílý byly tou nejlepší ukázkou 2D hopsačky s..

336 Kč

Dying Light The Following

Dying Light The Following

Masivní datadisk Following k povedené zombie akci Dying Light vychází 9. února a v jeho rámci se představí celé nové město, respektive území, kam se ..

347 Kč

Zombie Army Trilogy

Zombie Army Trilogy

Hra Zombie Army Trilogy je napěchovaná novým obsahem a dvěma dech beroucími remastery a navíc obsahuje i dosud nezveřejněný třetí díl série a zcela no..

391 Kč

BioShock Infinite Burial at Sea  Episode 1

BioShock Infinite Burial at Sea Episode 1

Vraťte se do legendárního Rapture v příběhu, který Bookera a Elizabeth zavede do podmořského města v předvečer jeho zkázy. Toto DLC vyrobilo studio Ir..

77 Kč

Poslední zobrazené

Dead Cells

Dead Cells

Dead Cells je další zástupce rogue like her, které vás nechají s pobavení umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila..

506 Kč Cena bez DPH: 506 Kč

Platební možnosti

Imagem