• Far Cry 3 Blood Dragon
Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.
Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním otevřeném světě - na ostrově, co se jen hemží zlem. Vítejte do vize budoucnosti, jakou znáte z videokazet osmdesátých let.“ Hlavním hrdinou bude seržant Rex Colt, Cyber Commando Mark IV, který bojuje proti zdivočelé armádě kyborgů.
Cílem je zachránit děvče, zabít padouchy, zachránit svět. Klišé prý máme čekat na každém kroku, protože o tohle přesně tu jde. Což nezní vůbec špatně, tím spíše, že se vrátí i klasický osmdesátkový borec, Michael Biehn, který si zahrál třeba Kylea Reese v Terminátorovi a nebo Hickse ve Vetřelcích.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Far Cry 3 Blood Dragon

  • 97 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 96

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Kill The Bad Guy

Kill The Bad Guy

Stopujte mizery, buďte při vašem plánování brutální i chytří a zlikvidujte je jednoho po druhém. Ale pamatujte, každá smrt musí vypadat jako nehoda. V..

136 Kč

Batman Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition

Batman Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition

Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition rozšiřuje původní 2.5D hru o nové mapy, nepřátele, úrovně obtížnosti, bat-obleky a vylepšenou grafik..

193 Kč

Battlefield Hardline Premium Edition

Battlefield Hardline Premium Edition

Tato edice obsahuje:- Battlefield Hardline (základní hra)- Battlefield Hardline Premium (rozšíření základní hry)Battlefield Hardline:V Battlefield: Ha..

941 Kč

Tom Clancys The Division 2

Tom Clancys The Division 2

Jedná se o předobjednávku. Předpokládané datum vydání je 15.3.2019!Pokračování úspěšné taktické střílečky The Division je tentokrát zasazené do hlavní..

1 392 Kč

Poslední zobrazené

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním..

97 Kč Cena bez DPH: 97 Kč

Platební možnosti

Imagem