• Far Cry 3 Blood Dragon
Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.
Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním otevřeném světě - na ostrově, co se jen hemží zlem. Vítejte do vize budoucnosti, jakou znáte z videokazet osmdesátých let.“ Hlavním hrdinou bude seržant Rex Colt, Cyber Commando Mark IV, který bojuje proti zdivočelé armádě kyborgů.
Cílem je zachránit děvče, zabít padouchy, zachránit svět. Klišé prý máme čekat na každém kroku, protože o tohle přesně tu jde. Což nezní vůbec špatně, tím spíše, že se vrátí i klasický osmdesátkový borec, Michael Biehn, který si zahrál třeba Kylea Reese v Terminátorovi a nebo Hickse ve Vetřelcích.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Far Cry 3 Blood Dragon

  • 118 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 117

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Dead Rising 2 Off the Record

Dead Rising 2 Off the Record

Dead Rising 2: Off The Record sleduje příběh přeživšího z Wilamette a hrdiny prvního Dead Rising fotografa Franka Westa, který se tak dostane do centr..

140 Kč

Li Li Heroes of the Storm

Li Li Heroes of the Storm

Zakoupením získáte Support postavu Li Li.Heroes of the Storm™ je MOBA, kde můžete hrát za své oblíbené Blizzard postavy. Budete si budovat a přizpůsob..

105 Kč

Assassins Creed Chronicles Russia

Assassins Creed Chronicles Russia

Příběh se odehrává v roce 1918 v Rusku. Nikolaj Orelov chce spolu se svou rodinou odjet, ale je potřeba, aby podnikl pro asasínský řád poslední misi: ..

107 Kč

Dead Cells

Dead Cells

Dead Cells je další zástupce rogue like her, které vás nechají s pobavení umírat u každého nového nepřítele či pasti, kterou si pro vás hra připravila..

662 Kč

Poslední zobrazené

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním..

118 Kč Cena bez DPH: 118 Kč

Platební možnosti

Imagem