• Far Cry 3 Blood Dragon
Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.
Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním otevřeném světě - na ostrově, co se jen hemží zlem. Vítejte do vize budoucnosti, jakou znáte z videokazet osmdesátých let.“ Hlavním hrdinou bude seržant Rex Colt, Cyber Commando Mark IV, který bojuje proti zdivočelé armádě kyborgů.
Cílem je zachránit děvče, zabít padouchy, zachránit svět. Klišé prý máme čekat na každém kroku, protože o tohle přesně tu jde. Což nezní vůbec špatně, tím spíše, že se vrátí i klasický osmdesátkový borec, Michael Biehn, který si zahrál třeba Kylea Reese v Terminátorovi a nebo Hickse ve Vetřelcích.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Far Cry 3 Blood Dragon

  • 118 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 117

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

The Escapists

The Escapists

The Escapists je vtipnou a neskutečně chytlavou hrou. Je to jedna z nejhumornějších her za dlouhou dobu...

122 Kč

Postal 2 Complete

Postal 2 Complete

Postal 2 je podobně jako jeho předchůdce hra plná nechutností, vulgarity, ujetého, zvrhlého a místy povedeného ironického humoru. Hra se sice nebere n..

129 Kč

Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack

Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack

Dopřejte hře Borderlands 2 zbrusu novou úroveň. Ultimate Vault Hunter's Upgrade vám umožňuje užít si Borderlands 2 na maximum. V rámci tohoto balíku s..

174 Kč

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty Advanced Warfare

Call of Duty: ADVANCED WARFARE se odehrává v blízké budoucnosti, v níž vojáci maximálně využívají technologické vymoženosti, ať už ve zbraních a nebo ..

281 Kč

Poslední zobrazené

Far Cry 3 Blood Dragon

Far Cry 3 Blood Dragon

Jedná se o samostatnou hru, není třeba mít tedy hru Far Cry 3.Far Cry 3: Blood Dragon je TA NEJ nářezová kyber střílečka, která se odehrává v bizarním..

118 Kč Cena bez DPH: 118 Kč

Platební možnosti

Imagem