• Far Cry 3 Deluxe Edition
Deluxe Edition navíc obsahuje:
Set of warrior: (The Warrior Pack)Set predator: (The Predator Pack)Hunter set: (The Hunter Pack)The Lost Expeditions DLC
Hráči Far Cry 3 se ocitnou v kůži Jasona Brodyho, muže osamoceně stojícího na okraji světa na tajemném tropickém ostrově odříznutém od civilizace. Třetí pokračování od Ubisoftu. V tomto brutálním ráji, kde zločin a násilí představují jediné jistoty, budou hráči rozhodovat, kdy a jakým způsobem se budou události hry vyvíjet. Hráči se budou prosekávat, plížit a prostřelovat ostrovem ve světě, kde slova jako dobro a zlo ztratila svůj význam Produkt obsahuje také češtinu, kterou je však nutno manuálně aktivovat, návod přiložen.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Far Cry 3 Deluxe Edition

  • 449 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 448

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Iron Grip Warlord

Iron Grip Warlord

Iron Grip: Warlord je titul určený především pro všechny vyznavače akčních her v kombinaci se strategií. Děj této hry se odehrává na vzdálené cizí pla..

83 Kč

Zaklínač 3 Srdce z kamene

Zaklínač 3 Srdce z kamene

V prvním velkém rozšíření třetího Zaklínače dostane Geralt zakázku vypořádat se s nelítostným velitelem zabijáků Olgierdem von Everec. Datadisk nabízí..

213 Kč

Dishonored Dunwall City Trials

Dishonored Dunwall City Trials

Pro aktivaci tohoto obsahu, je zapotřebí vlastnit základní hru v CZ jazyce (RHCP verze). V případě zájmu o toto rozšíření pro hru v angličtině, nás pr..

118 Kč

Guns of Icarus Collectors Edition

Guns of Icarus Collectors Edition

Steampunková týmová online FPS, zasazená do postapokalyptického světa. Celá hra se točí kolem soubojů vzducholodí, v nichž se vždy zhostíte role jedno..

173 Kč

Poslední zobrazené

Far Cry 3 Deluxe Edition

Far Cry 3 Deluxe Edition

Deluxe Edition navíc obsahuje:Set of warrior: (The Warrior Pack)Set predator: (The Predator Pack)Hunter set: (The Hunter Pack)The Lost Expeditions DLC..

449 Kč Cena bez DPH: 449 Kč

Platební možnosti

Imagem