• Killing Floor 2
V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou evropskou unii. Pouze měsíc po událostech Killing Floor se klonové rozšíří prakticky všude a civilizace je značně roztříštěná. Nelze komunikovat, vlády nefungují a armády byly systematicky vyřazeny. Lidé z Evropy, kteří dokázali se štěstím přežít, se nyní schovávají před hrůzami každodenního světa.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Killing Floor 2

  • 176 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 176

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Deus Ex Human Revolution

Deus Ex Human Revolution

Deus Ex: Human Revolution je třetí pokračování sci-fi akční série, které navazuje na předchozí úspěšné tituly.Když speciální jednotky zabijí vědce, je..

204 Kč

Castlevania Lords of Shadow 2 Digital Bundle

Castlevania Lords of Shadow 2 Digital Bundle

Obsahuje: Castlevania: Lords of Shadow 2 Castlevania: Lords of Shadow 2 - Armored Dracula Costume Castlevania: Lords of Shadow 2 - Dark Dracula Costum..

209 Kč

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders

Dungeon Defenders jsou zvláštním mixem mezi kooperativní akční RPG a Tower defense hrou. Na počátku si hráč zvolí jednu ze čtyř nabízených postav (kou..

391 Kč

Resident Evil 4 / Biohazard 4 Ultimate HD Edition

Resident Evil 4 / Biohazard 4 Ultimate HD Edition

Čtvrtý díl legendární série survival hororů se nakonec dostal i na PC. Tentokrát v kůži Leona Kennedyho zachraňujete dceru prezidenta v jedné, ne zrov..

209 Kč

Poslední zobrazené

Killing Floor 2

Killing Floor 2

V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou..

176 Kč Cena bez DPH: 176 Kč

Platební možnosti

Imagem