• Killing Floor 2
V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou evropskou unii. Pouze měsíc po událostech Killing Floor se klonové rozšíří prakticky všude a civilizace je značně roztříštěná. Nelze komunikovat, vlády nefungují a armády byly systematicky vyřazeny. Lidé z Evropy, kteří dokázali se štěstím přežít, se nyní schovávají před hrůzami každodenního světa.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Killing Floor 2

  • 180 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 179

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Wolfenstein The New Order

Wolfenstein The New Order

Již devátým pokračováním je tento akční titul Wolfenstein: The New Order, kde se vžijete do role známé..

168 Kč

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline

V Battlefield: Hardline si splníte svůj sen stát se poldou nebo zločincem. Hardline kombinuje intenzivní multiplayer, známý ze série Battlefield, a em..

213 Kč

10 Second Ninja X

10 Second Ninja X

10 SECOND NINJA X to je neskutečně rychlá, naprosto intenzivní akční logická hra. Jako pravý psychopat, zlotřilý Kapitán Greatbeard unesl a uvěznil va..

245 Kč

Mafia 2 DLC Pack War Hero

Mafia 2 DLC Pack War Hero

Bez válečného hrdiny by čtyřicátá léta nebyla kompletní a Vitovi tahle role v obsahu ke stažení Válečný hrdina opravdu sedí. Čekají vás dvě vojenská a..

123 Kč

Poslední zobrazené

Killing Floor 2

Killing Floor 2

V Killing Floor 2 se hráči ponoří do kontinentální Evropy, kde se nezdařený experiment vymknul kontrole, nabral nezadržitelného spádu a ochromil celou..

180 Kč Cena bez DPH: 180 Kč

Platební možnosti

Imagem