Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.
Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.

Hardwarové požadavky
Minimální konfigurace CPU: Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz RAM: 2GB GPU (Integrated): Intel HD Graphics or AMD (formerly ATI) Radeon HD Graphics with OpenGL 2.1 GPU (Discrete): Nvidia GeForce 9600 GT or AMD Radeon HD 2400 with OpenGL 3.1 HDD: At least 200MB for Game Core and Other Files Java 6 Release 45
Doporučená konfigurace CPU: Intel Core i3 or AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz RAM: 4GB GPU: GeForce 2xx Series or AMD Radeon HD 5xxx Series (Excluding Integrated Chipsets) with OpenGL 3.3 HDD: 1GB Latest release of Java 8 from java.com

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Minecraft

  • 638 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 638

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Five Nights at Freddys 2

Five Nights at Freddys 2

Five Nights at Freddy's 2 se odehrává v časové linii před Five Nights at Freddy's 1.Jakožto noční hlídač Jeremy Fitzgerald musíte přežít šest nocí v p..

132 Kč

Tom Clancys Rainbow Six Siege

Tom Clancys Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté zn&..

622 Kč

BioShock Infinite Season Pass

BioShock Infinite Season Pass

Obsahuje všechny budoucí rozšíření, tedy DLC pro základní hru Bioshock Infinite, DLC budou celkem tři.Pro aktivaci je nutno mít jakoukoliv verzi zákla..

264 Kč

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

V roce 1986 došlo k nejhorší nuklerání katastrofě v Černobylské jaderné elektrárně. Sovětské úřady ohraničily 30 km 'Zónu' kolem této jaderné pustiny,..

116 Kč

Poslední zobrazené

Minecraft

Minecraft

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka:..

638 Kč Cena bez DPH: 638 Kč

Platební možnosti

Imagem