Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.
Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.

Hardwarové požadavky
Minimální konfigurace CPU: Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz RAM: 2GB GPU (Integrated): Intel HD Graphics or AMD (formerly ATI) Radeon HD Graphics with OpenGL 2.1 GPU (Discrete): Nvidia GeForce 9600 GT or AMD Radeon HD 2400 with OpenGL 3.1 HDD: At least 200MB for Game Core and Other Files Java 6 Release 45
Doporučená konfigurace CPU: Intel Core i3 or AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz RAM: 4GB GPU: GeForce 2xx Series or AMD Radeon HD 5xxx Series (Excluding Integrated Chipsets) with OpenGL 3.3 HDD: 1GB Latest release of Java 8 from java.com

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Minecraft

  • 638 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 638

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Rising World

Rising World

Rising World je sandbox s náhodně se generujícím otevřeným světem a plně perzonifikovatelným i zničitelným prostředím.Začněte s nejzákladnějšími nástr..

325 Kč

Far Cry 5 American Muscle Pack

Far Cry 5 American Muscle Pack

Far Cry 5 American Muscle Pack Vám otevře nové hračky pro Váš běh ve hře Far Cry5! American Muscle MP5k SMG American Muscle Sports Car American Muscl..

121 Kč

Grand Theft Auto 4 Complete Edition, GTA 4 CE

Grand Theft Auto 4 Complete Edition, GTA 4 CE

Co dnes znamená americký sen?Rockstar na to hledá odpověď. Pro nově příchozího Nico Belice je to víra, že unikne před svou minulostí. Pro jeho bratran..

259 Kč

Sniper Ghost Warrior Combo Pack

Sniper Ghost Warrior Combo Pack

Toto Výhodné balení obsahuje:•Sniper Ghost Warrior Sniper•Ghost Warrior 2 Limited EditionSniper Ghost Warrior stylově připomíná legendární akci Sniper..

248 Kč

Poslední zobrazené

Minecraft

Minecraft

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka:..

638 Kč Cena bez DPH: 638 Kč

Platební možnosti

Imagem