Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka: Notch) a jeho firmou Mojang.
Je to tzv. sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.

Hardwarové požadavky
Minimální konfigurace CPU: Intel Pentium D or AMD Athlon 64 (K8) 2.6 GHz RAM: 2GB GPU (Integrated): Intel HD Graphics or AMD (formerly ATI) Radeon HD Graphics with OpenGL 2.1 GPU (Discrete): Nvidia GeForce 9600 GT or AMD Radeon HD 2400 with OpenGL 3.1 HDD: At least 200MB for Game Core and Other Files Java 6 Release 45
Doporučená konfigurace CPU: Intel Core i3 or AMD Athlon II (K10) 2.8 GHz RAM: 4GB GPU: GeForce 2xx Series or AMD Radeon HD 5xxx Series (Excluding Integrated Chipsets) with OpenGL 3.3 HDD: 1GB Latest release of Java 8 from java.com

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Minecraft

  • 710 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 709

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Overwatch

Overwatch

Připoj se k více než 30 miliónům hráčů z celého světa na bojišti budoucnosti! Zvol si svého hrdinu z velkého množství unikátních, individuálních osobn..

796 Kč

Mortal Kombat X Goro

Mortal Kombat X Goro

Aktivaci získáte legendárního Gora! Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru Mortal Kombat X...

72 Kč

Borderlands 2 Captain Scarlett and her Pirate Booty

Borderlands 2 Captain Scarlett and her Pirate Booty

Jedná se o DLC pro základní Hru Borderlands 2, kterou je nutno vlastnit pro aktivaci produktu...

209 Kč

Resident Evil 7 Gold Edition

Resident Evil 7 Gold Edition

Otevírá se brána do nové éry hororu!Resident Evil 7 určuje nový kurz pro sérii Resident Evil , při tom jak působí na kořeny série a otevírá dveře skut..

572 Kč

Poslední zobrazené

Minecraft

Minecraft

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě a vyvíjená Markusem Perssonem (přezdívka:..

710 Kč Cena bez DPH: 710 Kč

Platební možnosti

Imagem