• Minecraft Windows 10 Edition

Speciální edice hry Minecraft, která vyžaduje operační systém Windows 10 a podporuje také systémy pro Virtuální realitu. Hra se aktivuje na Microsoft store.Minecraft jke sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.Světy a uložené pozice z klasické PC/JAVA verze Minecraftu nejsou kompatibilní s touto edicí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Minecraft Windows 10 Edition

  • 151 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 151

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Left 4 Dead 2

Left 4 Dead 2

Přímé pokračování multiplayerových her od studia Valve. Dynamicky proměnlivá hratelnost L4D je posunuta na vyšší úroveň, systém dokáže procedurálně mě..

398 Kč

Super Meat Boy

Super Meat Boy

Super Meat Boy je plošinovka (tvrdá jako hřebíky!) kde hrajete za animovanou kostku masa, která se snaží zachránit svou přítelkyni (která se zdá být s..

185 Kč

Red Faction Armageddon Path to War

Red Faction Armageddon Path to War

Rozšíření pro hru Red Faction: Armageddon která není součástí.Red Faction: Armageddon Path to War přináší 4 nové mise 2 nové zbraně 10 nových achievem..

83 Kč

Resident Evil 6

Resident Evil 6

Resident Evil 6 slibuje další dramatický a děsivý zážitek plný akce a strachu. Bude to vůbec první hra v celé sérii, kde se spojí hrdinové Leon a Chri..

213 Kč

Poslední zobrazené

Minecraft Windows 10 Edition

Minecraft Windows 10 Edition

Speciální edice hry Minecraft, která vyžaduje operační systém Windows 10 a podporuje také systémy pro..

151 Kč Cena bez DPH: 151 Kč

Platební možnosti

Imagem