• Minecraft Windows 10 Edition

Speciální edice hry Minecraft, která vyžaduje operační systém Windows 10 a podporuje také systémy pro Virtuální realitu. Hra se aktivuje na Microsoft store.Minecraft jke sandboxova hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je vrhnut do krychlovitého 3D světa s holýma rukama v kůži neznámého člověka (mezi hráči těž nazývaného `Steve`). Hráč si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. A právě v noci se v doteď mírumilovném světě objeví příšery. A hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát. Rozhodnutí je jen na něm.Světy a uložené pozice z klasické PC/JAVA verze Minecraftu nejsou kompatibilní s touto edicí.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Minecraft Windows 10 Edition

  • 92 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 92

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs

Sleeping Dogs přenese hráče do role tajného policisty Weie Shena, jehož úkolem je rozložit zevnitř jednu z nejobávanějších zločineckých organizací na ..

193 Kč

The Escapists 2 The Glorious Regime

The Escapists 2 The Glorious Regime

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry The Escapists 2 na platformě Steam. Třes se před Velkým Režimem!Bez ohledu na zdi, elektrické ohrazení a fakt,..

95 Kč

Resident Evil Revelations 2 Episode Four Metamorphosis

Resident Evil Revelations 2 Episode Four Metamorphosis

Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play.Epizoda 4: MetamorfózaClaire a Moira se vy..

186 Kč

Zaklínač 3 Expansion Pass

Zaklínač 3 Expansion Pass

Expansion Pass je předplatné, které vám časem zpřístupní dvě výpravná dobrodružství zasazená do živoucího světa profesionálního lovce příšer Geralta z..

578 Kč

Poslední zobrazené

Minecraft Windows 10 Edition

Minecraft Windows 10 Edition

Speciální edice hry Minecraft, která vyžaduje operační systém Windows 10 a podporuje také systémy pro..

92 Kč Cena bez DPH: 92 Kč

Platební možnosti

Imagem