• Outland Special Edition
Svět je na pokraji zkázy a zachránit jej může pouze jediný muž. Když se mu začnou zdát sny o dávné minulosti, vyhledá šamana, aby mu divné vize vysvětlil. Dozví se, že před 30 000 lety došlo ke strašlivé bitvě mezi statečným válečníkem a dvěma sestrami chaosu. Zlé sestry byly uvězněny, ale válečník za to zaplatil svým životem. Ale nyní se vrátil - hlavní hrdina je jeho reinkarnací. Stejně tak se ovšem vrátilo i nebezpečí, neboť sestry ze svého vězení uprchly a chystají strašlivou pomstu. Hlavní hrdina se tedy vydává na dlouhou cestu, s cílem sestry porazit a zachránit svět.
Jde se o klasickou 2D plošinovku. Hrdina k obraně a útoku využívá modrou a červenou energii, respektive světlou a tmavou. Světlá se používá na tmavé nepřátele, tmavá na světlé. Hráč se postupně učí nové útoky a metody využití energií. Hra také nabízí možnost kooperativní hry ve dvou hráčích.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Outland Special Edition

  • 163 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 162

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

BioShock Infinite Clash in the Clouds

BioShock Infinite Clash in the Clouds

První přídavný balík pro BioShock Infinite se výrazně zaměřuje na akční část hry. Kombinujte zbraně, Vigors, Gear, Tears a Sky-Lines způsoby, o nichž ..

117 Kč

The Stanley Parable

The Stanley Parable

Jedinečný počin, který si nedělá srandu jen z herní produkce, ale především z nás hráčů. A daří se mu to báječně. The Stanley Parable je nesmírně inte..

252 Kč

DRAGON BALL FighterZ FighterZ Pass

DRAGON BALL FighterZ FighterZ Pass

FighterZ Pass je přímý vstupní lístek k ještě více výbušnému bojovému zážitku, který obsahuje necelých 8 dalších mocných postav. Takže začněte se zvyš..

819 Kč

Crysis 2

Crysis 2

2023, New York.Od událostí z prvního Crysis uplynuly tři roky a mimozemšťanům se za tu dobu povedlo rozpoutat další světovou válku. Válčí se v brazils..

168 Kč

Poslední zobrazené

Outland Special Edition

Outland Special Edition

Svět je na pokraji zkázy a zachránit jej může pouze jediný muž. Když se mu začnou zdát sny o dávné minulosti, vyhledá šamana, aby mu divné vize vysvět..

163 Kč Cena bez DPH: 163 Kč

Platební možnosti

Imagem