• Overwatch
Připoj se k více než 30 miliónům hráčů z celého světa na bojišti budoucnosti! Zvol si svého hrdinu z velkého množství unikátních, individuálních osobností, padouchů, dobrodruhů, vědců… Nauč se ohýbat čas, ovládnout a změnit samotné zákony fyziky a využij veškeré své nesmírné a neobvyklé schopnosti a zbraně k zničení svých nepřátel!Overwatch je neskutečně úspěšná 3d-action MOBA hra, ve které týmy o 6 hráčích bojují na propracovaných a skvělých mapách v proti sobě a plní speciální úkoly, jako je ovládnutí místa na mapě jedním týmem, který druhý brání atd. Svět potřebuje nové hrdiny, staň se tedy jedním z nich!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Overwatch

  • 724 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 723

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Mafia 2 DLC Pack Greaser

Obsah ke stažení pro hru Mafia II Závodník je o rychlosti. S 2 novými rychlými hot-rody ujedete policii kdykoliv. Přidejte k tomu 2 nové sady oblečení..

121 Kč

Killing Floor

Killing Floor

Killing Floor je kooperativní horor o přežití – akční hra z pohledu první osoby, která se odehrává jak ve zničených anglických městech tak i na venkov..

101 Kč

Fallout 4 Automatron

Fallout 4 Automatron

V prvním rozšíření do Fallout 4 se v Commonwealthu objeví nová hrozba - tajemný Mechanist, který do pustiny vypustil zlé roboty vedené zlotřilým Robob..

292 Kč

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2

Samostatně hratelným rozšířením základní hry Sniper Elite V2 a současně pokračováním poměrně úspěšného stand alone disku Sniper Elite: Nazi Zombie Arm..

258 Kč

Poslední zobrazené

Overwatch

Overwatch

Připoj se k více než 30 miliónům hráčů z celého světa na bojišti budoucnosti! Zvol si svého hrdinu z velkého množství unikátních, individuálních osobn..

724 Kč Cena bez DPH: 724 Kč

Platební možnosti

Imagem