• PAC-MAN Championship Edition DX+
Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množstvím obsahu a vylepšeným uživatelským rozhraním, abyste mohli srovnávat vaše skóre s přáteli! Probuďte duchy, vytvořte z nich co nejdelší řetěz a pak je co nejrychleji sežerte, abyste překonali nejvyšší skóre! Vždycky myslete na to, jak se pomocí vlastních schopností dostanete pryč, jinak si budete muset vytvořit únikovou cestu vašimi bombami!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

PAC-MAN Championship Edition DX+

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

STAR WARS  The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

Akční hra Force Unleashed se bude odehrávat mezi Epizodami III a IV. Těšit se můžete na: Několik různých zakončení, k nimž dojdete dle morálních rozho..

168 Kč

STAR WARS Jedi Knight 2 Jedi Outcast

STAR WARS Jedi Knight 2 Jedi Outcast

Odkaz her Star Wars Dark Forces™ a Star Wars® Jedi Knight žije dál díky intenzivní akci z pohledu první osoby Jedi Outcast. Jako Kyle Katarn, agent No..

121 Kč

BattleBlock Theater

BattleBlock Theater

BattleBlock Theater je akční plošinová arkáda od tvůrců Alien Hominid a Castle Crashers.V BattleBlock Theater ztroskotáte na tajemném ostrově, kde vás..

342 Kč

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2

Sniper Elite Nazi Zombie Army 2

Samostatně hratelným rozšířením základní hry Sniper Elite V2 a současně pokračováním poměrně úspěšného stand alone disku Sniper Elite: Nazi Zombie Arm..

258 Kč

Poslední zobrazené

PAC-MAN Championship Edition DX+

PAC-MAN Championship Edition DX+

Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množ..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem