• PAC-MAN Championship Edition DX+
Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množstvím obsahu a vylepšeným uživatelským rozhraním, abyste mohli srovnávat vaše skóre s přáteli! Probuďte duchy, vytvořte z nich co nejdelší řetěz a pak je co nejrychleji sežerte, abyste překonali nejvyšší skóre! Vždycky myslete na to, jak se pomocí vlastních schopností dostanete pryč, jinak si budete muset vytvořit únikovou cestu vašimi bombami!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

PAC-MAN Championship Edition DX+

  • 168 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 168

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Castlevania Lords of Shadow 2 Dark Dracula Costume

Castlevania Lords of Shadow 2 Dark Dracula Costume

Alternativní zbarvení pro Draculův ikonický kostým z Castlevania: Lords of Shadow 2. Kostým obsahuje klasické bílé vlasy a vousové barvy pro ultimátní..

56 Kč

Contagion

Contagion

Survival hororová FPS Contagion zavede hráče do fiktivního světa, kde infekce změnila obyvatele na krvelační zombienestvůry. Ti, co nákaze unikli, mus..

83 Kč

Batman Arkham Knight Season Pass

Batman Arkham Knight Season Pass

Season Pass pro Batman Arkham Knight vám zaručí přísun nového obsahu každý měsíc po dobu 6 měsíců od vydání hry. Získáte nové příběhové mise, další su..

208 Kč

Tom Clancys Rainbow Six Vegas

Tom Clancys Rainbow Six Vegas

Vůbec poprvé přináší série Tom Clancy’s Rainbow Six® zběsilou protiteroristickou akci na systém PSP® (PlayStation®Portable). V příběhu souběžném s ver..

185 Kč

Poslední zobrazené

PAC-MAN Championship Edition DX+

PAC-MAN Championship Edition DX+

Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množ..

168 Kč Cena bez DPH: 168 Kč

Platební možnosti

Imagem