• PAC-MAN Championship Edition DX+
Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množstvím obsahu a vylepšeným uživatelským rozhraním, abyste mohli srovnávat vaše skóre s přáteli! Probuďte duchy, vytvořte z nich co nejdelší řetěz a pak je co nejrychleji sežerte, abyste překonali nejvyšší skóre! Vždycky myslete na to, jak se pomocí vlastních schopností dostanete pryč, jinak si budete muset vytvořit únikovou cestu vašimi bombami!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

PAC-MAN Championship Edition DX+

  • 165 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 165

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Quake 3 Arena + Team Arena

Quake 3 Arena + Team Arena

Quake 3 ArenaVítejte v jiném světě. Ve světě, kde vše co se hýbe se musí stát cílem vaší zbraně. Protože jinak se stanete cílem vy! Naučte se spoléhat..

402 Kč

Mount and Blade

Mount and Blade

Pro hráče, kteří mají rádi komplexní RPG tituly s řadou prvků, jež v jiných hrách nejsou k dispozici vůbec, nebo ne v tak propracované podobě, je tu M..

193 Kč

Kill The Bad Guy

Kill The Bad Guy

Stopujte mizery, buďte při vašem plánování brutální i chytří a zlikvidujte je jednoho po druhém. Ale pamatujte, každá smrt musí vypadat jako nehoda. V..

136 Kč

Assassins Creed 2

Assassins Creed 2

Assassin’s Creed 2 je pokračováním titulu, který se stal nejrychleji prodávanou novou značkou v herní historii. A i když měl první dil co zlepšovat, t..

209 Kč

Poslední zobrazené

PAC-MAN Championship Edition DX+

PAC-MAN Championship Edition DX+

Připravte se na hltání zástupů duchů a zběsilou akci v PAC-MAN Championship Edition DX+! Cenami ověnčená požírací hra debutuje na Steamu s větším množ..

165 Kč Cena bez DPH: 165 Kč

Platební možnosti

Imagem