• Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation
Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play. Epizoda 2: Kontemplace Po útěku z vězení se Claire a Moira přidávají k jiným členům Terra Save a dozvídají se, že jsou nakaženy smrtonosným virem. Podaří se členům skupiny natolik překonat zoufalství a strach, aby vyvázli z ostrova živí? Mezitím, o půl roku později se Barry musí spolehnout na paměť Natalie, aby našel svou ztracenou dceru, a navzdory všemu doufá, že ještě není pozdě. *Obsahuje doplňkové postavy a lokace v Režimu Útoku.*Nejprve je nutné dohrát Epizodu 1.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation

  • 190 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 190

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Skullgirls

Skullgirls

Obsahuje:SkullgirlsSkullgirls: Color Palette BundleSkullgirls: SquiglyJednou za sedm let se zjeví artefakt nazývaný Skull Heart a splní přání jedné ml..

118 Kč

Dobrodružný náhodný steam klíč

Dobrodružný náhodný steam klíč

Tento náhodný Steam klíč obsahuje pouze dobrodružné hry, a proto je ideální pro milovníky tohoto žánru!Máte chuť si zahrát novou hru, ale neumíte si v..

94 Kč

STAR WARS  The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

STAR WARS The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

Akční hra Force Unleashed se bude odehrávat mezi Epizodami III a IV. Těšit se můžete na: Několik různých zakončení, k nimž dojdete dle morálních rozho..

168 Kč

Operation Flashpoint Red River Steam

Operation Flashpoint Red River Steam

Operation Flashpoint Red River je pokračováním úspěšné vojenské akce, které slibuje zajímavý vojenský zážitek.Zavede vás do sporu mezi Čínou a USA upr..

127 Kč

Poslední zobrazené

Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation

Resident Evil Revelations 2 Episode Two Contemplation

Vyžaduje základní verzi hry Resident Evil Revelations 2 - Episode One: Penal Colony na platformu Steam Play. Epizoda 2: Kontemplace Po útěku z vězení ..

190 Kč Cena bez DPH: 190 Kč

Platební možnosti

Imagem