• STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy
Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu Sílu od mistra Jedi Luka Skywalkera. Setkejte se se známými Star Wars postavami na spoustě klasických míst ze Star Wars a čelte osudovému rozhodnutí: Bojovat za dobro a svobodu na světlé straně, nebo následujte cestu moci a zla na Temné straně síly. Upravte si svůj charakter výběrem jak vzhledu tak pohlaví ještě před tím, než vstoupíte do Akademie, abyste se učili o moci a nebezpečí Síly. Vyrobte si svůj Světelný meč od rukojeti po čepel. Jak budete postupovat hrou, objevte výhody používání dvou Světelných mečů nebo ultimátního Světelného meče se dvěma čepelemi, který proslavil Darth Maul. Nová vozidla, zbraně, schopnosti Síly a místa známá ze Star Wars. Unikátní systém výběru misí vám umožní vybrat si, jak bude pokračovat vaše dobrodružství. Šest módů multiplayeru obsahuje týmový mód obléhání a duel dva na jednoho. Případně si můžete zabojovat ve 23 multiplayerových arénách.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

  • 185 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 185

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Counter Strike 1 Anthology

Counter Strike 1 Anthology

Counter-Strike 1 Anthology obsahuje:Counter-StrikeCounter-Strike: Condition ZeroDay of DefeatDeathmatch ClassicRicochet..

426 Kč

Game Of Thrones

Game Of Thrones

Hra o trůny je velká hra na hrdiny, kterou vyvíjí studio Cyanide. Svůj námět čerpá ze slavné románové série Píseň ledu a ohně od George R. R. Martina,..

269 Kč

7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union

7,62 High Calibre + Brigade E5 New Jagged Union

7,62 High Calibre je taktická hra s prvky RPG hry. Staň se velitelem jednotky žoldáků a chyť ruského kapitalistu, který utekl do Algeiry ležící někde ..

212 Kč

Deus Ex Mankind Divided

Deus Ex Mankind Divided

Po incidentu v roce 2027 na arktickém komplexu Panchaea, který způsobil smrt milionů po celém světě, začali augmentovaní jedinci v očích většinové spo..

213 Kč

Poslední zobrazené

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu S..

185 Kč Cena bez DPH: 185 Kč

Platební možnosti

Imagem