• STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy
Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu Sílu od mistra Jedi Luka Skywalkera. Setkejte se se známými Star Wars postavami na spoustě klasických míst ze Star Wars a čelte osudovému rozhodnutí: Bojovat za dobro a svobodu na světlé straně, nebo následujte cestu moci a zla na Temné straně síly. Upravte si svůj charakter výběrem jak vzhledu tak pohlaví ještě před tím, než vstoupíte do Akademie, abyste se učili o moci a nebezpečí Síly. Vyrobte si svůj Světelný meč od rukojeti po čepel. Jak budete postupovat hrou, objevte výhody používání dvou Světelných mečů nebo ultimátního Světelného meče se dvěma čepelemi, který proslavil Darth Maul. Nová vozidla, zbraně, schopnosti Síly a místa známá ze Star Wars. Unikátní systém výběru misí vám umožní vybrat si, jak bude pokračovat vaše dobrodružství. Šest módů multiplayeru obsahuje týmový mód obléhání a duel dva na jednoho. Případně si můžete zabojovat ve 23 multiplayerových arénách.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

  • 182 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 181

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Doom 4

Doom 4

Připravte se na návrat legendy!Doom (původně znám jako Doom 4) je již čtvrtým dílem a zároveň rebootem legend&aacut..

264 Kč

Afterfall Insanity

Afterfall Insanity

Jak by se od inspirace Falloutem dalo čekat, příběh začíná velkou válkou. Tedy spíše jejími následky. Po ničivé jaderné válce zůstala Země zpustošená ..

92 Kč

Saints Row The Third Season Pass DLC Pack

Saints Row The Third Season Pass DLC Pack

Saints Row the Third - Season Pass DLC Pack, pro aktivaci je zapotřebí mít základní hru.Obsahuje celkem 17 DLC:Saints Row: The Third - Genkibowl VIISa..

209 Kč

South Park The Stick of Truth CUTDE

South Park The Stick of Truth CUTDE

South Park The Stick of Truth je RPG hra od tvůrců stejnojmenného populárního seriálu. CUTDE = Upravená verze nezobrazující symboly, které by mohly ur..

239 Kč

Poslední zobrazené

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

STAR WARS Jedi Knight Jedi Academy

Jedi Knight: Jedi Academy je poslední díl ve vysoce oceňované sérii Jedi Knight. Vžijte se do role nového studenta Akademie dychtivého učit se Cestu S..

182 Kč Cena bez DPH: 182 Kč

Platební možnosti

Imagem