• Tom Clancys Splinter Cell Blacklist
Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě.
Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala teroristické ultimátum s názvem Blacklist. Jedná se o smrtící odpočet v podobě sílících teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher stojí v čele nově vytvořené jednotky Fourth Echelon.
Jedná se o tajný útvar zodpovídající se pouze prezidentu Spojených států. Sam musí se svým týmem tyto teroristy najít a zlikvidovat, než se odpočet Blacklistu dostane na nulu. Operujte bez omezení. Sam se tedy vrací s se svou taktickou vestou a brýlemi je ještě více smrtící, než kdy dříve. Je jediným tajným agentem s oprávněním pracovat nad rámec zákona. K vyslýchání nepřátel používá nemilosrdné techniky, které mu pomohou dostat se k informacím nezbytným pro zastavení příštího útoku Blacklistu. Sam pronásleduje teroristy ve všech koutech světa a létá z exotických končin do amerických měst a závodí s časem, aby zjistil, kdo za Blacklistem stojí.
Ohromující hratelnost je ještě umocněna animacemi vytvořenými technikou motion capture, které dotvářejí filmový zážitek.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist

  • 236 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 235

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris se odehrává hluboko v pouštích Egypta. Lara ve svém novém dobrodružství musí spojit síly s lovcem pokladů Carterem..

140 Kč

Death to Spies Gold

Death to Spies Gold

Death to Spies Gold obsahuje Death to Spies a Death to Spies: Moment of Truth.V ruské stealth akci Death to Spies se ujmete role ruského důstojníka ka..

173 Kč

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops je zpět se svým čtvrtým dílem, který přináší skvělý multiplayer, největší Zombie mód v historii série, který přinese hned tři ..

1 004 Kč

Dishonored CZ

Dishonored CZ

Pohlcující akční FPS Dishonored vás postaví do role zabijáka s nadpřirozenými schopnostmi, jehož pohání touha po pomstě.Pomocí flexibilního bojového s..

213 Kč

Poslední zobrazené

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist

Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě.Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala terorist..

236 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Platební možnosti

Imagem