Logické

Porovnání výrobku (0)


Antichamber

Antichamber

Antichamber je hra zkoumající mysl a psychiku, v které nic není tak, jak se zdá. Probádejte svět, ve kterém jsou chodby zamotané samy do sebe, prostor..

209 Kč

Bejeweled 3

Bejeweled 3

Jednoduchá a enormně návyková hra, jež jde stále v zarytých šlépějích, co předchozí díly. Tzn. spojení tří barev, ovšem pokud se Vám podaří spojit víc..

103 Kč

Braid

Braid

Braid je logická plošinová hra v malířském stylu, ve kterém můžete plout časem podivným a neobvyklým způsobem. Ze svého domova podniknete cestu do sér..

193 Kč

Bridge It +

Bridge It +

Ne nadarmo se skuteční architekti učí mnoho let, než si mohou dovolit navrhnout svůj most. Vy si to můžete zkusit ještě dnes. Nejde o nic jiného než p..

193 Kč

Create

Create

V Create využíváte svou kreativitu a představivost k otevírání nových herních světů!Create sleduje vaše projevy tvořivosti a odměňuje vás za ně. Čím v..

99 Kč

Fish Fillets 2

Fish Fillets 2

Tak jako v prvním díle i ve dvojce budete řešit tajné úkoly, kterými vyřešíte většinu podmořských záhad v roli tajných rybích agentů. Příběh se Vám ve..

103 Kč

Full Bore

Full Bore

Logická hra o divokém čuníkovi, který je donucen kutat diamanty v dole zlé korporace Full Bore. Hra by se dala charakterizovat jako spojení Fez a Boul..

160 Kč

Jiný svět - Sběratelská edice

Jiný svět - Sběratelská edice

Cesta po dálnici je úmorná — zvlášť po celém dni řízení — a vy i vaše dcera už cítíte velkou únavu… Jako na zavolanou se u cesty objeví roztomilý hotý..

218 Kč

Posel Smrti 2

Posel Smrti 2

Příběh Posel Smrti 2 se odehrává v 90. letech minulého století, konkrétně 12 let po událostech v prvn..

92 Kč

Posel Smrti 3

Posel Smrti 3

Zlo z Willow Creek nezmizelo. Je zakořeněno hlouběji, než se zdá. Kdo ho chce vynést na světlo, musí se odvážit do temnoty..

92 Kč

Scarab Tales

Scarab Tales

Scarab Tales (Příběhy skarabů) je odpočinková logická hra zasazená do prostředí starověkého Egypta. Hráč ovládá brouky skaraby a různé části levelů (p..

116 Kč

Scribblenauts Unlimited

Scribblenauts Unlimited

Ve Scribblenauts Unlimited vám znovu zamotají hlavu hádanky, které budete řešit pomocí vaší představy objektu, který by se mohl poprat s problémem pře..

187 Kč

Scribblenauts Unmasked A DC Comics Adventure

Scribblenauts Unmasked A DC Comics Adventure

Ve hře Scribblenauts Unmasked: A DC Comics Adventure, se Maxwell spojí s Batmanem, Supermanem a zbývajicími členy Ligy spravedlivých, aby obnovili poř..

354 Kč

SOKOBOND

SOKOBOND

Sokobond je logická hra s jednoduchým, ale elegantním designem, která Vás zasvětí do tajů a krás chemie. Hra minimalistická ale informačně naopak velm..

165 Kč

The Maw

The Maw

Poznejte Maw, oceněného publikem na PAX-10, a pomozte mu získat jeho svobodu...

147 Kč

The Sexy Brutale

The Sexy Brutale

The Sexy Brutale se odehrává na anglickém panství fungujícím jako kasino, ve kterém se odehrává řada hrozivých vražd během výročního bálu. Vaším úkole..

182 Kč

Thomas Was Alone

Thomas Was Alone

Thomas je červený obdélník, který rád skáče, je to pro něj smyslem života.Naneštěstí však nemůže skákat všude, kde by chtěl. Na některá místa se Thoma..

103 Kč

World of Goo

World of Goo

World of Goo je výherce několika cen za svou výbornou puzzle/konstrukční hru, ve které musíte svou Goo „rodinu“ dostat na druhý konec mapy, pomocí vyt..

160 Kč

Zobrazuji 1 až 18 z 18 (celkem stran 1)