• 3SwitcheD
Buďte opatrní! Tato hra vyvolává závislost! Více výzev, vyšší rychlost, větší zábavu a více pokladů nikde jinde ve známém vesmíru nenajdete!3SwitcheD™ spojuje klasickou hratelnost s novými, fascinujícími technologiemi. Vstupte do světa arkádových her budoucnosti. Zbrusu nové technologie 3D a 3D-ET skutečně povznáší hru do zcela nové dimenze. Za pomoci technologie 3D-ET™ 3SwitcheD™ nejen vypadá fantasticky trojrozměrně, ale také trojrozměrně funguje. Připojte jakoukoliv kameru, hra naskenuje váš obličej a vy budete moci upravit pohled na hrací plochu pouze tím, že se podíváte příslušným směrem! Tato zbrusu nová technologie vám přinese zážitek, který jste si dosud nedokázali ani představit!Hra však vypadá fantasticky a přináší hromadu výzev i pro ty hráče, kteří tento prvek nevyužijí! Čeká na vás spousta úkolů, jste připraveni?Bližší popisVyberte si jeden z šesti odlišných herních režimů a dosáhněte nových, úžasných skóre nebo překonejte svá stará. Chcete náročnou logickou hru? Žádný problém! V režimu "Clearing Cluster" jsou klíčem k vítězství strategie a chladná hlava. Nebo snad hledáte zběsilou rychlovku plnou čirého adrenalinu? Pak si vyberte "Snazzy Swap"! A uvidíme, jak daleko se dostanete. Jenom ti nejrychlejší dokáží dosahovat jednoho nejvyššího skóre za druhým. V "Gravity Switch" na vás čeká vpravdě nová dimenze. Spojujte drahokamy stejné barvy, ale měňte i gravitaci hrací plochy, abyste změnili uspořádání drahokamů a možná nalezli novou cestu k vítězství.Pokud si myslíte, že jste nejlepší lovec pokladů v této dimenzi, dejte to světu vědět. Posílejte svá skóre online a porovnávejte své dovednosti s komunitou. Jste nejlepší? Tak se tam nahoře udržte, protože tam dole bude vždy někdo, kdo vás bude chtít sesadit.Více herních režimů zaručuje nadčasovou zábavu za hranicemi známého světa.Jedna hra, spousta výzev a to vše v úžasném 3D! Nenechte si to utéct!Vlastnosti:Unikátní technologie 3D-ET™ sloužící k ovládání pohledu3D hrací plocha a fantastické animaceŠest zcela odlišných herních režimů s vlastními výzvamiSoupeření hráčů z celého světa za pomoci online tabulky nejvyšších skóreDva hudební doprovody vytvořené exkluzivně pro tuto hru12 odlišných jazyků

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

3SwitcheD

  • 47 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 46

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Full Bore

Full Bore

Logická hra o divokém čuníkovi, který je donucen kutat diamanty v dole zlé korporace Full Bore. Hra by se dala charakterizovat jako spojení Fez a Boul..

163 Kč

Antichamber

Antichamber

Antichamber je hra zkoumající mysl a psychiku, v které nic není tak, jak se zdá. Probádejte svět, ve kterém jsou chodby zamotané samy do sebe, prostor..

264 Kč

Thomas Was Alone

Thomas Was Alone

Thomas je červený obdélník, který rád skáče, je to pro něj smyslem života.Naneštěstí však nemůže skákat všude, kde by chtěl. Na některá místa se Thoma..

105 Kč

The Maw

The Maw

Poznejte Maw, oceněného publikem na PAX-10, a pomozte mu získat jeho svobodu...

150 Kč

Poslední zobrazené

3SwitcheD

3SwitcheD

Buďte opatrní! Tato hra vyvolává závislost! Více výzev, vyšší rychlost, větší zábavu a více pokladů nikde jinde ve známém vesmíru nenajdete!3SwitcheD™..

47 Kč Cena bez DPH: 47 Kč

Platební možnosti

Imagem