• A Normal Lost Phone
A Normal Lost Phone - hra o zkoumání intimity neznámého člověka, jehož telefon byl nalezen hráčem. čeká vás vypravěčský styl vyšetřování: musíte vyhledávat textové zprávy, obrázky a aplikace v telefonu, abyste zjistili, kdo byl jeho původní majitel. Prostřednictvím tohoto telefonu poznáte život Sama, jeho přátele, rodinu a vztahy, až do večera, kdy mu bylo 18 let a tajemně zmizel.Herní vlastnosti:Intuitivní a vtahující způsob, jak vyprávět příběh prostřednictvím falešného rozhraní smartphone.Hra, která překlenuje mezeru mezi realitou a fikcí tím, že nechává hráče působit jako oni sami. Hra pokládá jednoduchou otázku: pokud zavřete aplikaci, ale přesto na ni myslíte, opravdu to znamená, že jste ji přestali hrát?Příběh, se kterým se snadno ztotožníte, pomáhá vybudovat empatické pouto s postavami a umožňuje prozkoumávat obtížná témata.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý

A Normal Lost Phone

  • 92 Kč

  • Cena v bonusových bodech: 92

Dostupné možnosti


Podobné výrobky

Thomas Was Alone

Thomas Was Alone

Thomas je červený obdélník, který rád skáče, je to pro něj smyslem života.Naneštěstí však nemůže skákat všude, kde by chtěl. Na některá místa se Thoma..

105 Kč

The Sexy Brutale

The Sexy Brutale

The Sexy Brutale se odehrává na anglickém panství fungujícím jako kasino, ve kterém se odehrává řada hrozivých vražd během výročního bálu. Vaším úkole..

185 Kč

Full Bore

Full Bore

Logická hra o divokém čuníkovi, který je donucen kutat diamanty v dole zlé korporace Full Bore. Hra by se dala charakterizovat jako spojení Fez a Boul..

163 Kč

Posel Smrti 2

Posel Smrti 2

Příběh Posel Smrti 2 se odehrává v 90. letech minulého století, konkrétně 12 let po událostech v prvn..

94 Kč

Poslední zobrazené

A Normal Lost Phone

A Normal Lost Phone

A Normal Lost Phone - hra o zkoumání intimity neznámého člověka, jehož telefon byl nalezen hráčem. čeká vás vypravěčský styl vyšetřování: musíte vyhle..

92 Kč Cena bez DPH: 92 Kč

Platební možnosti

Imagem